Tolga bir yere gitmiyor

Hacısalihoğlu, ligin ilk üç maçında sergilediği performansla, adı bir çok kulübün transfer gündeminde anılmaya başlayan kaleci Tolga Zengin hakkında da net konuştu. Hacısalihoğlu, ne Tolga'nın Trabzon'dan ayrılma, ne de kendilerinin Tolga'yı satma gibi bi

Spor 17.09.2008, 14:48
Tolga bir yere gitmiyor

Hacısalihoğlu, ligin ilk üç maçında sergilediği performansla, adı bir çok kulübün transfer gündeminde anılmaya başlayan kaleci Tolga Zengin hakkında da net konuştu.

Hacısalihoğlu, ne Tolga'nın Trabzon'dan ayrılma, ne de kendilerinin Tolga'yı satma gibi bir düşünceleri bulunmadığını belirterek, "Türkiye'deki transfer politikasını menajerler belirlediği için bu tür haberlerin çıkması normal. Ancak şu ana kadar bize Tolga konusunda resmi bir teklif gelmedi. Kendisi de zaten bir yere gitmek istemiyor. Bu tamamen iyi giden takım içerisinde bir takım huzursuzluklar çıkarmak için yapılan haberlerden bir tanesi" diye konuştu.

Yorumlar (4)
ofluyattara 12 yıl önce
yalan haber fenerbahce ne yapsın tolgayı
tesbih 12 yıl önce
madem oyle bu yıl sonu sozleşmesı bıtmeden ımza attırın.herkesın kafası rahat olsun
yoco 12 yıl önce
tolgaya bi ben 30 metreden gol atmadın fenerbahce ne yapsın tolgayı dogru yani :D
ancyra 12 yıl önce
Trabzonsporun iyi yolda olduğunu herkes biliyor.Bundan tedirgin olan masa altı elemanları böylesine ucuz oyunlarla takımın dikkatini dağıtmaya çalışıyor.Tolga isterse gider, kimseyi zorlamıyoruz.İstemezse de bu haberler sadece mide bulandırır. Fakat yönetim bu kadroyu gelecek için kurdu, Tolgayı biyere göndereceğini sanmıyorum. Trabzonspor taraftarı bu ali cengiz oyunlarına alışkın ve farkında,ne zaman iyi yolda olsak böylesine ucuz oyunlar oynanır, yattara olayında olduğu gibi.Emin olun taraftar oyuna gelmeyecektir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@