TGİAD'den TS'ye destek

TGİAD'dan yapılan yazılı açıklamada, kulüp yönetiminin son derece çağdaş ve rantabl bir saha olarak enerji sektörüne yöneldiği, hem doğru yatırım hem de sürekli ve garantili kazanç anlamında yerinde bir girişime imza attığı belirtildi. Derneğin umudunun v

Spor 10.11.2008, 15:57
TGİAD'den TS'ye destek
TGİAD'dan yapılan yazılı açıklamada, kulüp yönetiminin son derece çağdaş ve rantabl bir saha olarak enerji sektörüne yöneldiği, hem doğru yatırım hem de sürekli ve garantili kazanç anlamında yerinde bir girişime imza attığı belirtildi.

Derneğin umudunun ve beklentisinin, ihalesi 25 Kasım 2008'de gerçekleşecek olan Uzungöl-Taşkıran HES-1 Projesi'nin Trabzonspor'un olacağı yönünde olduğu ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

''Trabzonspor'un söz konusu proje için devreye girmesi ile en az 50 firmanın girmesi beklenen ihaleye sadece birkaç firma aday olmuştur. Bu yaklaşım, ulusal anlamda başlı başına Trabzon'a ve Trabzonspor kurumuna duyulan bir saygının göstergesi olarak yorumlanmalıdır.

Halihazırda bu yarışın içinde yer alan ve bazıları maalesef Trabzonlu olan firmalar, Trabzonspor'a saygılarından dolayı ihaleden çekilen şirketlere manevi olarak haksızlık yapmışlardır.

Bu ihaleyi Trabzonspor'un alması halinde biz de içinde olmak üzere birçok sivil ve resmi kuruluş, SİT alanı pozisyonundaki bölgenin inşaata açılması için destekçi olacağız.

Ancak bu yetkinin Trabzonspor'dan başka herhangi bir kuruma verilmesi durumunda SİT statüsünün delinmesi zorlaşacaktır. Uzungöl Hes-1 Projesi, Trabzonspor'un geleceği için uzun vadeli bir yatırım olarak biçilmiş kaftandır.''


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
azizseyfi 13 yıl önce
lafla olmuyor

ikne edelim

analatalım

bakanımız var

başbakan arkamızda

aKYAZI gibi olacağız galiba

oaraya destek vermeyenler şimdi destek bekler

garip işler

bütünlük yok

sen been kavgası.....

olan mı zavallı ts ye oluyor...
ismar 13 yıl önce
tüm taraftarlar ve trabzonluların TRABZONSPOR dan başka kimlerin TRABZONSPOR u menfaatinin altında görüyor öğrenmesi ve dost kim düşman kim bilmesi için bu şirketlerin ifşa edilmesi lazım lafa geldimi TRABZONSPOR herşeyimiz icraate geldimi menfaatimiz olmaz öyle şey TRABZONSPOR bu ihaleye tek başına girmeliki maneviyat belli olsun.
NESNEL 13 yıl önce
fırsatçılk yapıp bu ihalede trabzospor taraftarıyla yarışmayı göze alanlara sesleniyorum:1)karşınızda milyonlarca taraftar var 3-5 firma değil 2)hem onlarla yarışıp hem de onların sırtından para kazanma,zengin olma gafletinde bulunmak macera aramaktır,bize salak muamelesi yapmayın 3)hakkettiğiniz cevabı demokrasi içinde alacaksınız,unutmayın hakları için 50 bin kişinin sokaklara döküldüğü dünyada örneği olmayan bir taraftar grubuyla karşı karşıyasınız.4)mesele özde trabzon genelde ülke meselesidir bundan kaçamazsınız,kimse trabzonsporu trabzon'dan ve ülkeden soyutlamaya kalkmasın.5)ist. takımlarına yapılan kıyakların yüzde onunu bile nasiplenmemiş bu camia taraftarı gelişmeleri yakından izliyor,not alıyor.ihaleyle ilgili olası olumsuz sonuçlarda başta siyasiler olmak üzere herkese gerekli cevabı verecek gücü vardır.kimse yaşanabilecek hayal kırıklıklarına şimdiden kılıf uydurmasın..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@