7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

TFF'yi siz mi yönetiyorsunuz?

Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında oynanan ve çıkan olaylar nedeniyle tatil edilen maçla ilgili Ersun Yanal, dikkat çeken bir gafa imza attı. Maçın tatil edilmesi ve henüz karar vermemiş olmasına rağmeh Yanal, Trabzonspor maçından 3 puan aldık varsayması

Spor 08.04.2014, 09:43
TFF'yi siz mi yönetiyorsunuz?

Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında oynanan ve çıkan olaylar nedeniyle tatil edilen maçla ilgili Ersun Yanal, dikkat çeken bir gafa imza attı. Maçın tatil edilmesi ve henüz karar vermemiş olmasına rağmeh Yanal, Trabzonspor maçından 3 puan aldık varsayması Volkan'ın da " Arada 10 puan kaldı."demesi "TFF'yi de siz mi yönetiyorsunuz." sorusunu gündeme getirdi. Oysa, hakem tarafından tatil edilen maçların TFF yönetimi tarafından kararı, tekrar veya kaldığı yerden devam şeklinde olabileceği gibi, 3 - 0 hükmen ya da maçın tatil edildiği skorla tescil edebileceği yönetmelikte yazıyor. 


Yorumlar (3)
numan altuntaş 8 yıl önce
trt başta fb taraflı tüm spor programlarında da aynı yorumlar yapıldı haberiniz yok muydu? dün akşamki beyaz tv ye çıkan yıldırım demiröreni dinlediniz mi, tvem de mehmet baransuyu dinlediniz mi? demirören için 3 temmuz süreci kapanmış, baransu trabzonspor ve trabzon camiasına sitem ederek "geçmiş olsun kupayı almamak üzere trabzon camiası da gerekli mesajı verememiştir" diyerek bundan sonra alması da mümkün değildir demiştir haberiniz var mı ey trabzon camiası?
seda çolak 8 yıl önce
numan altuntaş kardeşim daha neyapalım sesımızın cıktıgı nefesımızın yettıgı yere kadar bagırdık üstelık tek başımıza verdık bu mücadeleyı ama adaletsız tff hırsız azıze yalaka mhk hepsı bır oldu ve bıze yıne adaletsız davrandılar hak yerını bulacaktır bırgun muhakkak.kupa olmasa hakkımız yenılsede sonuna kadar TRABZONSPOR
ahmet şahin 8 yıl önce
Değil TFF'yi TC'yi de Fener yönetiyor. Öyle olmasa paralel yapı safsatası ile şike rafa kalkar mıydı? Yargı eğer defolu ise diğer mahkemeler de mercek altına alınsın. Kaldı ki ben Yargıçlarımızın taömamına güveniyorum. Aldıkları hukuk eğitiminin hakkını verdiklerini düşünüyorum. Eğer UEFA'yı sahte belge ile dolandırdığı ortaya çıkan birisi TFRF Başkanlığına getirilmişse ve hala utanan yoksa bitmiştir bitirilmiştir bu ülke hukuku.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@