7m

uzungöl yayla otel

TFF'nin tetikçisi Fenerbahçe'nin işbirlikçisi!

TFF'nun tetikçi hakemleri Trabzonspor karılaşmasında  yapmış olduğu katliamın ardından Bordo Mavili camia 2 puandan olmuştu. Dün Şikeleriyle ünlü Fenerbahçe'nin kendi evinde oynadığı Antalyaspor karşılaşmasında Fenerbahçe lehine yapılan hataları dakika da

Spor 14.04.2014, 09:36
TFF'nin tetikçisi Fenerbahçe'nin işbirlikçisi!
TFF'nun tetikçi hakemleri Trabzonspor karılaşmasında  yapmış olduğu katliamın ardından Bordo Mavili camia 2 puandan olmuştu.
 
Dün Şikeleriyle ünlü Fenerbahçe'nin kendi evinde oynadığı Antalyaspor karşılaşmasında Fenerbahçe lehine yapılan hataları dakika dakika not ederek siz değerli okurlara servis ettik.
 
Hakem; Süleyman Abay 
 
Yer; Şükrü Saraçoğlu
 
Hakemin Fenerbahçe'ye peşkeş çektiği hatalar;
 
Dakika 8; Antalya oyuncusu Tita gole gidiyor. Sağ taraftan Ceza sahasına tam girmek üzereydi ki Fenerbahçeli Mehmet Topuz Sert müdahalede bulundu. Tita yerde hakem devam dedi. Antalya'nın gol şansı kaçtı...
 
Dakika 20; F. Bahçeli oyuncu ceza sahası dışında kendini yere attı. İşbirlikçi hakem Abay, hemen işi frikik'e çevirdi. Topun başında Caner vurdu gol oldu.
 
Dakika 24; Antalyaspor beraberliğe koşuyor gol arıyor. Neredeyse tek kale oynuyor.  F. Bahçe'yi kendi sahasına gömdü. Tita'ya pas atmak isteyen takım arkadaşının pasını F. Bahçeli oyuncu ceza sahası içinde elle kesti. Gözler hakemde hakemin elleri ise devam et işaretinde. İtirazlara kulak tıkayan Abay devamda ısrarcı.
 
Dakika 26; Antalyalı oyuncu topa sadece dokundu. Mehmet Topuz Oscarlık bir atlayışla kendini yere attı. Oyunculuğu süper yerde kıvranıyor. Yönetmen Abay hemen faul  dedi. Antalya'da itiraz eden Serkan Sarı kart gördü.
 
Dakika 50;  Antalya Gole gidiyor. Tita öyle bastırdı ki tüm oyuncular geride yandan Fenerbahçeli oyuncu geldi tak çelme Tita yerde gol pozisyonu aut. Abay devam diyor.
 
Dakika 68; Tita, F. Bahçeli Webo'ya dokundu. Hakem hemen faul dedi.
 
Bu dakikadan sonra Antalya kıyıma uğradığını anlattı ve Fenerbahçe 4 - 1 karşılaşmayı kazandı. Süleyman Abay soyunma odasında muhtemelen üç puan için sevinerek yan hakemler ile "çak çak" yaptı.
 
Trabzonspor'da katledilen oyun ve hiçe sayılan Hakemlik kuralları. Kadıköy'de ise "ver gülüm al gülüm" hakemliği...
 

Yorumlar (5)
adil türk 8 yıl önce
Bu sistemi düzeltecek bir işarette görünmüyor.Yazık oluyor ter akıtan dürüst futbolculara.
ibrahim halil 8 yıl önce
Yahu gülermisin ağlarmısın. Siz neyin peşindesiniz yahu. Siz hala bu işleri TFF ninmi organize ettiğini zannediyorsunuz. Seçim sonuçlarına bakın Zat Kadıköyden kaç oy almış Trabzondan kaç. Sen saf olma dolandıran çok olur .Senin 3.sınıf başkanın hala seçim mitinglerinde dolaşıyor ve hedef şaşırtıyor. KUPA NERDE KUPAAA,, kişiler ile kurumları kim ayırdı ey milleeet. Platini ile Bu işleri kim pişirdi ey halkım. Bu kadarmı saf bu memleketin insanı bee.
Sefa 8 yıl önce
memleket hırsızların memleketi ,işinize gelirse sayın %56 trabzonlular!
osman yilmaz 8 yıl önce
bu bence toplumsal bi sorun. bizi toplum olarak bi dere yıkamaz. doğruluk dürüstük artık pirim yapmıyor diyen insanlar mı dersin, çalacaksan büyük çalacaksın diyen mi ararsın,arsızın dostu çok olur diyen mi ararsın... neyin hakkı... ağlanacak halimiz var... elveda insanlık.
ali fazıl atasoy 8 yıl önce
ya bırakın bu fener düşmanlığını ne geçiyor elimize hiç bir şey yazık ettiniz güzelim takıma..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@