7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

TFF'nin tetikçileri!

Bordo Mavililer deplasmanda karşılaştığı Eskişehirspor müsabakasında Hakem katliamına uğrarken TFF'nin tetikçi hakemleri bu hafta da görevlerini yerine getirmiş oldu. 1461 Trabzon karşılaşmasında hakem hatalarıyla birlikte kaybeden ve ligden düşme potasın

Spor 13.04.2014, 18:09
TFF'nin tetikçileri!

Bordo Mavililer deplasmanda karşılaştığı Eskişehirspor müsabakasında Hakem katliamına uğrarken TFF'nin tetikçi hakemleri bu hafta da görevlerini yerine getirmiş oldu. 1461 Trabzon karşılaşmasında hakem hatalarıyla birlikte kaybeden ve ligden düşme potasına gerilerken bu haftada Trabzonspor  adeta kıyıldı.

Trabzonspor 2-0 öne geçmesine rağmen hakemin 4 dakika arayla verdiği iki penaltının yanı sıra kırmızı kart ve sarı kartlarla maçın skorunu tayin ederken Bordo Mavili kulüp yine iki puandan oldu.

Trabzonspor'un başkanı ve yönetiminin daha ne kadar bu şekilde devam edeceği ise merak ediliyor. Hakem hatalarına karşı bir türlü istikrarlı duruş sergilemeyen yönetim TFF'nin tetikçi hakemlerine ses çıkarmadığı sürece Trabzon'un tüm futbol camiası etkilenmeye devam edecek. 

İşte Dakika Dakika Eskşehirspor-Trabzonspor karşılaşması. Tıklayınız


Yorumlar (12)
burak egemen 8 yıl önce
Ak parti ak parti ak parti yaşasın
ahmet şahin 8 yıl önce
Nuri Albayrak'ın başkanlığını hiç beğenmem. Önce hükümetin desteklediği TFF başkanını Bülent Demirlenkle birlikte paketledi. Haluk Ulusoy'u başkan yaptı. Baktı ki Ulusoy da ranta teslim oldu. Getirdiği gibi onu da götürdü. İHO da boş boş konuşuyor. Bölük pörçük yönetimden bu kadar icraat olur.
Cengiz Karpuz 8 yıl önce
boyle bisirik baskan olursa hakemlerde boyle yabar akp ye yalakalik yapmakdan ts ile ilkilenemiyorki
ali 8 yıl önce
% 60 ımız akp ve onun spor bakanına bağlı düzmece futbol federasyonun yanında, Başkanda gerçekde hiç bir yaprım gücü olamayan düzmece futbol fedarasyonuna kupamı ver diyor. Taraftarı değil de kendini kandırıyor. Kendi söylüyor kendi inanıyor.
ihsan 8 yıl önce
Hami sezon başında gelseydi çok daha iyi yerlerde olurduk

gelecek sezonda hamiye şans vermeliyiz bence
ozgur ata 8 yıl önce
TS'un ve butun Trabzon takimlarinin hakkini yiyen herkes Allahindan bulsun, colugundan cocugundan ceksin
ahmet şahin 8 yıl önce
İç saha maçlarımıza tecrübeli hakemler verilir. Amaç bizim taraftardan etkilenmesin. Dış saha maçlarımıza da Volkan B. aslan gibi çömezler verilip takım katlediliyor. Bunu da parelelyapı yapıyor her halde.
Kmlsdk 8 yıl önce
Hakem ne yapsın,,taraflı konuşmayalım,,2 tane acemi topçu,,Takımda olmaması gerekn topçular bunlar,,2 acemice penaltı,,,biri ellirini kollarını kaldırıyor,,biri gereksiz yere adamı çekiyor,,ne gerek var ki,,,bunlar TRABZONSPOR da oynamamalı diyoruz ama maalesef Hami de klasik hoca basiretsizliğine devam ediyor,,
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@