TFF'den modern uygulama

Türkiye Futbol Federasyonu bünyesinde bulunan PFDK, UÇK ve Tahkim Kurulu'nun aldığı kararların özetleri artık kulüplere SMS ve e-posta yoluyla da bildirilecek. Kurulların aldığı kararlar, ilgili kulübün TFF ile paylaştığı kurumsal cep telefonu numarasına

Spor 16.10.2008, 20:04
TFF'den modern uygulama

Türkiye Futbol Federasyonu bünyesinde bulunan PFDK, UÇK ve Tahkim Kurulu'nun aldığı kararların özetleri artık kulüplere SMS ve e-posta yoluyla da bildirilecek.

 Kurulların aldığı kararlar, ilgili kulübün TFF ile paylaştığı kurumsal cep telefonu numarasına kısa mesaj (SMS) olarak gideceği gibi yine kulübün bildirmiş olduğu kurumsal e-posta adresine de e-posta olarak gönderilecek.

Resmi tebligat yerine geçmeyecek olan bu uygulama ile futbol ailesinin önemli paydaşı olan kulüplerin eksiksiz ve anında bilgilendirilmesi hedefleniyor.

Bunun yanı sıra UÇK-Uyuşmazlık ve Çözüm Kurulu'nun da aldığı kararlar, PFDK ve Tahkim Kurulu'nda uygulandığı gibi düzenli olarak internet sitesinden duyurularak kamuoyu ve kulüpler ile paylaşılacak.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@