TFF ile Digitürk masaya oturdu! Yeni anlaşma imzalandı

Süper Lig'in yayıncı kuruluşu ile TFF masaya oturdu.

Spor 23.07.2020, 14:25
TFF ile Digitürk masaya oturdu! Yeni anlaşma imzalandı

Türkiye Futbol Federasyonu, yayıncı kuruluş olan Digiturk yetkilileriyle görüşüldüğünü ve ödemelerin yapılacağına dair sözleşmenin imzalandığını açıkladı.

TFF'den yapılan açıklama şöyle;

Türkiye Futbol Federasyonu ile Süper Lig ve TFF 1. Lig yayın haklarını elinde bulunduran Digiturk yetkilileri arasında bugün bir toplantı yapılmıştır.

Riva'daki toplantıda TFF'yi Başkan Nihat Özdemir, 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, Başkan Vekili Erhan Kamışlı, Genel Sekreter Kadir Kardaş, Digiturk'ü beIN MEDIA GROUP CEO'su Yousef Al-Obaidly, Digiturk Spor İçeriklerinden Sorumlu Grup Başkanı Saad Saleh Al-Hudaifi ve diğer yetkililer temsil etmiştir.

Toplantıda Digiturk yetkilileri, devam eden 2019-2020 sezonuna ilişkin kalan ödemelerin sezonun bitimi ile birlikte tamamlanacağını taahhüt etmiş olup, buna ilişkin sözleşme karşılıklı olarak imzalanmıştır.

Ayrıca, devam eden 2020-2021 ve 2021-2022 sezonlarına ilişkin sözleşme detayları ile, süre uzatılması dahil, her türlü konu masaya yatırılmış, karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmuştur.

Sonraki iki sezonluk anlaşma detayları yeniden değerlendirilecek olup, TFF ve Digiturk, uzun yıllardır devam eden iş birliğinin artarak sürmesi konusunda kararlılığını ortaya koymuştur.

Türkiye Futbol Federasyonu olarak Digiturk'e Türk futboluna değerli katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Türkiye Futbol FederasyonuTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
Hasan 1 yıl önce
İzlemiyorum şikeli şaibeli ligi. Çok da tın
Tursun 1 yıl önce
Hiç bir trabzonsporlu almasun aldırmasın başakşehirin taraftarlarına satsınlar bakakım nasıl olacak
mehmet 1 yıl önce
Biz aliyalim tama da basaksehiri destekleye istanbulun uc maymunu var onlar alir !!
Kerem 1 yıl önce
Yemin olsun 14 yıllık digiturk aboneliğimi sonlandırdım böyle bi rezillik olmaz tiyatro izlemek istersem haluk ongan tiyatrosunda her hafta bi oyun var zaten
Hasan 1 yıl önce
Başakşehir in çok taraftarı var. Gözün aydın TFF, gözün aydın mhk, gözün aydın, sarı Zekeriya, gö,zün Aydın Oğuz sarvan, gözünnaydın barış şimşek. Başakşehir taraftarı dekoderleri tüketir şimdi

Gelişmelerden Haberdar Olun

@