banner526

banner533

banner513

TFF Başkanı Okusun!

Emniyet Genel Müdürlüğü Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından hazırlanan en fanatik kulüp taraftarları listesinde Trabzonspor taraftarları yer almadı. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Antalya'da düzenlenen ve müsabakalarda güvenlik organizasyonlarının

Spor 03.01.2009, 11:59
TFF Başkanı Okusun!
Emniyet Genel Müdürlüğü Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından hazırlanan en fanatik kulüp taraftarları listesinde Trabzonspor taraftarları yer almadı.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Antalya'da düzenlenen ve müsabakalarda güvenlik organizasyonlarının tartışılacağı “Çözüme Doğru II” semineri öncesi Emniyet Genel Müdürlüğü Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından bir rapor hazırlandı. Tribünlerde en fazla olaya sebebiyet veren fanatik kulüp taraftarları listesinde Trabzonspor taraftarları yer almadı. 
Yorumlar (5)
Chief 12 yıl önce
Trabzonspor taraftarı Zeki cevik sportif ve aynı zamanda ahlaklıdır :) Ama ne zamanki damarına basıLır sabır felan yoktur anında müeyyide uyguLar .. İstanbul taraftarLarına gelince ne olursa olsun cüzi cezaLar gelecegini bildikLerinden kollandıkLarından holiganLıklarını her sekLde sergilerler.. EN centiLmen taraftar TrabzonSpor taraftarıdır Herkes görüyor Futbol otoriteleri görmemezLikten gelior . Kalın sağlıcakLa.
fatih y 12 yıl önce
o kadar da olsun artık bi de olay çıkardık deseydiler herkez çıldırırdı ne yaptıkki bizi suçlasınlar en centilmen ve destekci taraftarlardan biriyiz biz alnımızın akıyla kazanırız
_bordomavi_ 12 yıl önce
arkadasalr tepkımız bı sekılde ortaya koymamamız lazım.bu yapılanları bu soylenler hak etmıyoruz bızz.yeter artık.trabzonun agaları pasalrı cıksanlar bu adama gereken cevabı versınler.kalın saglıcakla
nuri cebiroglu 12 yıl önce
gerçek trabzonspor taraftarı herzaman gerçeklerı kimseye yağcılık çekmeden söyleyendır.eskışehır maçında korunduk her trabzonlu bunu söyledı kayserıye attığımız gol net gol değildi dedık.bakın fenerbahçe maçlarına hep kazandığımız maçtan sonra kavga çıkmıştır bukadarmı tesadüf olur.galatasaray trabzon maçında uüur tütnekere çakmak atıldı diye sahamız kapatıldı şükrü saraçoğlunda süleyman demırele pet şişe atıldı bır yıl sonra samsun maçında ceza vedıler ve fenerbahçe 2 puan önümüzde şampıyon oldu.bizans heryerde,trabzon seyırcısı adilane yönetımler istıyor kımseye uaşaklık yapmadan adil yönetımler ve yazılar ve yazarlar.
MEHMET KÜÇÜK 12 yıl önce
Bu federasyon yönetimi Trabzon seyircisini tanımıyor,tanımak gibi bir isdeğide yok.Ançak münferit olaylar ile Trabzonu ve trabzonsporu birleştirmek isdiyor.İşine geldiği gibi veya ona verilen talimat gereği konuşuyor.Trabzonun TFF delegeleri eğer bu yönetime oy vermişlerse yazıklar olsun.Emniyet genel müdürlüğünün hazırladığı araştırmayı okumazlar,işlerine gelmez.Bu kendisini bile yönedemeyen adamlar Trabzonspora nasıl ceza verilir diye başkalarına sorarlar ,ona göre hareket ederler.Nasıl oluyorda bu kişiler ülkemizin futbolunu yönetmiye kalkıyor,yazık oluyor.Anadolu takımlarını ödeki diye gören bir yönetim türk futbolunu yönetemez.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@