7m

7m

hyundai

TFF Başkanı açıkladı: Kulüpler anlaştı!

TFF Başkan Nihat Özdemir'den flaş açıklama

Spor 20.05.2020, 18:03 20.05.2020, 18:07
TFF Başkanı açıkladı: Kulüpler anlaştı!

TFF Başkanı Nihat Özdemir, Süper Lig'in 12 Haziran'da başlaması konusunda 18 kulübün tamamıyla anlaştıklarını açıkladı.
İŞTE O AÇIKLAMA

"7 kulüp önümüzdeki sezon 21 takımla oynanması yönünde talepte bulundu. Bu sezon düşme olmaması için bize başvuruldu. TFF konuyu değerlendirecektir. Süper Lig'deki 18 kulübümüz ile maçların 12 Haziran'da başlaması için anlaştık. Koronada başarılıyız. Sadece Avrupa'da değil dünyada örnek bir ülkeyiz. İnşallah başlayan liglerimizde de kulüplerimiz gereken önlemleri alacaktır. Herhangi bir sporcumuz ve futbol adamımızın virüse yakalanmaması için gereken her şeyi yapacağız. Ligleri oynayarak sonlandırmak için elimizden gelen her şeyi yapma konusunda kulüplerimiz ile hemfikir olduk."


Yorumlar (13)
yorumcu 2 yıl önce
Kume dusme olmayacaksa bu saatten sonra ligde ust siralar hedefi kalmayan ve ayni zamanda kume dusme mucadelesi veren takimlar ne icin mucadele edecekler? Lige ne ile konsantre olacaklar? Sampiyonluga oynayan takimlara karsi maclara nasil motive edilecekler?Saha disi mudahalelere acik bir ortam olusur.Olmaz oyle.
Osman Karaduman 2 yıl önce
10 maç 2 kupa hayde TS
Tursun 2 yıl önce
Benim yaşımdakiler bilir sloganı aklıma geldi ANLAT ANLAT HEYECANLI OLUYOR
Türkday 2 yıl önce
Gs nasil kabul etti insan sagligidiye yirtiliyordular
sabri üçüncü 2 yıl önce
evet TFF ve yanındaki biremen çalgıcıları liglerin oynanması için 12 kulüple anlaştıklarını söyleyerekten yanına bu 12 takımı suç ortağı olarak almıştır, eğer futbol oynanırken korona yayılaması olursa, futbolcularda korona görülürse siz istediniz biz yaptık diyilip kurtulma yoluna gitmiştir. eğer korona futbolcular arasında hızla yayılmaya başlarsa TFF yanına 12 tane suç ortağı almış ve yükünü ve suçunu hafifletmiştir..
Isko 2 yıl önce
BU NIHATIN NIYETI BELLI .BU GUN NET BIRSEKILDE ORTAYA CIKTI. NIHAT PEKI KUME DUSME OLMUYACAKSA BU LIGI BEDEN TESCIL ETMIYORSUN.NEDEN HER TURLU OYUNLARI OYNUYORSUN. KIME CALISIYORSUN.YOKSA GALATASARAY LOBISI SENI COKMU SIKISTIRIYOR.BIZ SANA NASIL GUVENIPTE YOLA CIKALIM.2011 YAPTIKLARIN ORTADA.IKINCI YARI TAM 9 PUANIMIZI CALDIN.VE SESIN CIKMADI.NE HEVESLISIN BU LIGI OYNATMZYA.NEDEN.NEDEN ACABA.
? 2 yıl önce
nasıl hemfikir oldular acaba ??????
DOĞRUCU DAVUT 2 yıl önce
Yönetim dikkat.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@