vardallar

TFF basın toplantısı yapacak!

Türkiye Futbol Federasyonu, kamuoyundaki günlük gelişmeleri değerlendirmek üzere bir basın toplantısı düzenleyecek. TFF'nin İstinye'deki merkezinde yapılacak basın toplantısı bugün saat 18.00'de başlayacak.Türkiye Futbol Federasyonu, kamuoyundaki günlük g

Spor 30.11.2011, 15:38
TFF basın toplantısı yapacak!

Türkiye Futbol Federasyonu, kamuoyundaki günlük gelişmeleri değerlendirmek üzere bir basın toplantısı düzenleyecek. TFF'nin İstinye'deki merkezinde yapılacak basın toplantısı bugün saat 18.00'de başlayacak.

Türkiye Futbol Federasyonu, kamuoyundaki günlük gelişmeleri değerlendirmek üzere bir basın toplantısı düzenleyecek.

TFF'nin İstinye'deki merkezinde yapılacak basın toplantısı bugün saat 18.00'de başlayacak.


Yorumlar (5)
tttoprak 10 yıl önce
trabzonspor okadar tepki göstermişti tff yi hedef göstermişti ama kaale alıp açıklama bıle yapmadılar bır kez ama konu fb olunca korkudan ödlerı patlıyor
başka ts yok 10 yıl önce
göreceksiniz fenere hesap verecekler adam gibi söyleyin ben göndermedim ben yaptım deyin arkadaş
beylul 10 yıl önce
Suçluların güçlü olduğu yerde adalet olmaz, hukuk olmaz. “ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim” Futbola bulaştırılan çamurdan ahlaklı ve nitelikli spor yöneticileri çıkarımı? Çıkmaz. Ayaklarımıza bulaşan, Türk futboluna bulaşan bu çamur herkesimi kirletti. Bulanık suda balık avlanmaz. Ne demeli bilmiyorum. Trabzon taraftarı hakkını aramayacak mı? Hak edenin hakkını tescil etmiyorsa Federasyon hakkını aramalı camiamız. Nedenmi Trabzon Türk Futbolu’nun üniversitesidir.
ADIL 10 yıl önce
Bugüne kadar konuştunuzda ne oldu.?Boşuna masraf etmeyin ,o mikrofonları ve milleti meşgul etmeyin.
El Turko 10 yıl önce
seni yani TFFyi bilmem ama ben UEFAya bildiri yazdim. Türk medyasinda yazilip cizilenleri anlattim. görecegiz kimin ak kimin kara oldugunu!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@