banner536

banner526

banner513

TFF 1. Lig'de program açıklandı.

TFF 1. Lig'de 30, 31, 32 ve 33. haftaların programı açıklandı.

Spor 18.04.2017, 17:33
TFF 1. Lig'de program açıklandı.
TFF 1. Lig'de 30, 31, 32 ve 33. haftaların programı açıklandı.
 
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 1. Lig'de 4 haftanın maç programı şöyle:
 
 
30. HAFTA:
 
28 Nisan Cuma: 18.00 Mersin İdmanyurdu-Eskişehirspor (Mersin)
18.00 Samsunspor-Ümraniyespor (Samsun 19 Mayıs)
18.30 Sivasspor-Giresunspor (Sivas Yeni 4 Eylül)
29 Nisan Cumartesi: 15.00 Denizlispor-Elazığspor (Denizli Atatürk)
16.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Göztepe (Malatya İnönü)
16.00 Altınordu-Şanlıurfaspor (Bornova)
18.30 Adana Demirspor-Bandırmaspor (5 Ocak Fatih Terim)
30 Nisan Pazar: 16.00 Balıkesirspor-Boluspor (Balıkesir Atatürk)
18.30 Büyükşehir Gaziantepspor-Manisaspor (Gaziantep)
 
31. HAFTA:
 
2 Mayıs Salı: 16.00 Ümraniyespor-Denizlispor (Ümraniye Belediye Şehir)
18.30 Eskişehirspor-Samsunspor (Stat daha sonra açıklanacak)
18.30 Giresunspor-Mersin İdmanyurdu (Giresun Atatürk)
3 Mayıs Çarşamba: 16.00 Bandırmaspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Bandırma 17 Eylül)
16.00 Göztepe-Sivasspor (Bornova)
17.30 Şanlıurfaspor-Balıkesirspor (Şanlıurfa GAP Arena)
18.30 Elazığspor-Büyükşehir Gaziantepspor (Elazığ Atatürk)
4 Mayıs Perşembe: 16.30 Boluspor-Adana Demirspor (Bolu Atatürk)
18.30 Manisaspor-Altınordu (Manisa 19 Mayıs)
 
32. HAFTA
 
6 Mayıs Cumartesi: 18.30 Denizlispor-Eskişehirspor (Denizli Atatürk)
7 Mayıs Pazar: 13.30 Sivasspor-Bandırmaspor (Sivas Yeni 4 Eylül)
16.00 Mersin İdmanyurdu-Göztepe (Mersin)
16.00 Samsunspor-Giresunspor (Samsun 19 Mayıs)
18.30 Büyükşehir Gaziantepspor-Ümraniyespor (Gaziantep)
18.30 Boluspor-Şanlıurfaspor (Bolu Atatürk)
8 Mayıs Pazartesi: 16.30 Altınordu-Elazığspor (Bornova)
18.30 Balıkesirspor-Manisaspor (Balıkesir Atatürk)
19.00 Adana Demirspor-Evkur Yeni Malatyaspor (5 Ocak Fatih Terim)
 
33. HAFTA:
 
12 Mayıs Cuma: 18.30 Göztepe-Samsunspor (Bornova)
13 Mayıs Cumartesi: 16.00 Bandırmaspor-Mersin İdmanyurdu (Bandırma 17 Eylül)
16.00 Ümraniyespor-Altınordu (Ümraniye Belediye Şehir)
18.30 Giresunspor-Denizlispor (Giresun Atatürk)
14 Mayıs Pazar: 16.00 Elazığspor-Balıkesirspor (Elazığ Atatürk)
16.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Boluspor (Malatya İnönü)
18.30 Manisaspor-Şanlıurfaspor (Manisa 19 Mayıs)
18.30 Adana Demirspor-Sivasspor (5 Ocak Fatih Terim)
15 Mayıs Pazartesi: 18.30 Eskişehirspor-Büyükşehir Gaziantepspor (Stat daha sonra açıklanacak)
 

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@