"Terim'le ilgili sorun yokmuş"

Futbol Federasyonu Başkan Vekili Lütfi Arıboğan, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in sözleşmesinin uzatılması konusunda bir problemin olmadığını söyledi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Arıboğan, Terim ile ilgili en ufak bir problemin

Spor 16.10.2008, 20:48

Futbol Federasyonu Başkan Vekili Lütfi Arıboğan, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in sözleşmesinin uzatılması konusunda bir problemin olmadığını söyledi.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Arıboğan, Terim ile ilgili en ufak bir problemin olmadığını belirterek, ''Sözleşmesinin uzatılmasıyla ilgili konu önümüzdeki günlerde biter''dedi.

Yoğun bir maç trafiğinin olduğunu ifade eden Arıboğan, ''Şimdi daha rahat bir döneme girdik. Her şey arzu edildiği gibi devam edecek. Zaten Fatih Terim'in sözleşmesi sürüyor. Uzatma konusu ise önümüzdeki günlerde biter'' diye konuştu.

(A) Milli Takım'ın, Estonya karşısında 2 puan kaybetmesiyle ilgili sorulara da Arıboğan şu yanıtı verdi:

''Henüz grup maçlarının başlarındayız. Kazanmamız gereken bir maçtı. Kazansaydık çok daha iyi olacaktı. Futbolda olmayınca olmuyor. 2010 Dünya Kupası'na gitme konusunda en ufak tereddütümüz yok.''Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
sword 13 yıl önce
boyle devam ederse terim goruruz gidermiyiz diye. daha puan kayip etmemesi lazim. sen iki kez de ispanyaylan oynayacaksin vede kendi evinde yenemedigin belcikayla. kolay gele!
Erdöl 13 yıl önce
Akil var mantik var.Biz Ispanya'dan toplam 4 puan,Belcika ve Bosna deplamanlarindan 3 puan alabilecegiz mi.Hele bu kadro ve bu takim kurusuyla.Bana hayal gibi geliyor.Eger rakibler birbirleini yerlerse bilemem. O zaman sansa 2010 Dünya Kupasi'na belki gideriz ama maalesef su Terim'den kurtulus olmaz.Gecen sene Bosna'da kaybettik,Malta macinda rezil olduk,Estonya maci öyle,hele Yunanistan macina bile takimi kendi sahamizda motive edemeyerek cikaranve kaybeden teknik adama daha ne diyebiliriz ki?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@