7m


7m

hyundai

Terim'den şok edici açıklamalar

Terim, spor yazarı Osman Tanburacı'ya telefonda ettiği küfürlerle ilgili olarak "Bu konuda bir adım geri atmam. O konunun eveliyatı var. İş zaten mahkemeye gitti. Söyledikleri eksiktir. Umut ederim onu da söyler. Bu kişisel bir mevzuu. Benim kurumlarla bi

Spor 13.09.2008, 21:57
Terim'den şok edici açıklamalar

Terim, spor yazarı Osman Tanburacı'ya telefonda ettiği küfürlerle ilgili olarak "Bu konuda bir adım geri atmam. O konunun eveliyatı var. İş zaten mahkemeye gitti. Söyledikleri eksiktir. Umut ederim onu da söyler. Bu kişisel bir mevzuu. Benim kurumlarla bir çatışmam yok" dedi.

Fatih Terim ayrıca Osman Tanburacı hakkında, "Ben ona aslında iyilik te yaptım. Kimse ne okuyordu, ne izliyordu. Benim sayemde tanınmış oldu" diye konuştu.

TAHRİKLERE KAPILMAMALIYDIM

Fatih Terim ayrıca Türkiye-Belçika maçında, Belçika Teknik Direktörü Rene Vandereycken ile yaşadığı olayla ilgili olarak ta şunları söyledi: "Antrenörlük kariyeri küçük olan bir antrenörün tahriklerine kapılmamalıydım. Futbolseverlere ve kendime özür borçluyum.

Benim tecrübemdeki bir insan bu tahriklere kapılmamalıydı. Hatalı olduğumu kabul ediyorum. Kamuoyundan özür diliyorum"


Yorumlar (6)
suat bayraktar 14 yıl önce
türk futbolunun geleceği için yapılması gereken ilk iş fatih hocanın bir an önce gönderilmesi.kötü örnek oluyo.bir türlü denge kuramadı.onun problemi sadece fenerle galatasaray arasındaki dengeyi
suat bayraktar 14 yıl önce
simdi fatih terimin bir etiketi var.bu fedarasyonun işine geliyo.başarısızlıkta herkes fatih hocaya yükleniyo, federasyona kimse bişey demiyor.hoca gör bunları ve evine dön.yav sen çok başarısız oldun.Yalanmı?
karadeniz yapi 14 yıl önce
sen ne patavatsız bırı sın sımdıde cıkmıssın ekrana kucuk teknık tırektor dıyorsun sen kendını ne sanıyon sayın terım sen bı cacık olmaz inş tez vakıtte gıdersın
Kemence 14 yıl önce
Duruşuyla ve ahlakıyla Türk gençliğine ve sporcusuna örnek olunması gereken bir konumu işgal eden kişi Terim mi? Yazık. Herhangi bir medeni ülkede bir teknik direktör saha içinde ve dışında bunları yapsa görevde kalabilir mi?
ziganoyli 14 yıl önce
Terim için söylenecek tek söz bu olur sanırım.
fuat 14 yıl önce
Türk futboluna damga vurmuş hoca titriyle herkese herşeye üstten bakan,ben sadece ben diyen ben merkezli bir teknik direktör.Ama şu unutulmamalı o başarıları sadece hoca mı kazandı?Bana göre %1 bile değil katkısı Hagi aldı o kupaları hocada vitrinin önünde yer aldı o kadar.O zaman bu hareketlerin hangisini yapıyordu.Hiçbirini,şimdiyse telefon açıp elaleme küfürler yağdırıyor.Hocam bir an önce bırak git aklındaki ülkeye ama dikkat et burada yaptığının 10 da birini yaptırmazlar orada..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@