Terim istifa ediyor mu

Milli Takımlar Sorumlusu Fatih Terim'in görevini bırakacağı iddia edildi. Terim bu iddiaları yalanladı. Hürriyet'in iddiasına göre, Fatih Terim Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener'in 2010 yılına kadar olan sözleşmeyu 2012 yılına kadar uzatmaması ve

Spor 17.10.2008, 19:53
Terim istifa ediyor mu
Milli Takımlar Sorumlusu Fatih Terim'in görevini bırakacağı iddia edildi. Terim bu iddiaları yalanladı.

Hürriyet'in iddiasına göre, Fatih Terim Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener'in 2010 yılına kadar olan sözleşmeyu 2012 yılına kadar uzatmaması ve alacağı ücretlerinde medyada açıklanması üzerine kızmış ve görevi bırakma kararı almıştı.

TERİM YALAN DEDİ

Ancak Fatih Terim bu iddiaları yalanladı. Milli Takımlar Sorumlusu Fatih Terim, milli takımımdaki görevinden istifa edeceği yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Terim, basında yer alan TFF Başkanı Mahmut Özgener'in sözleşmesini 2012 yılına kadar uzatmaması ve alacağı ücretin de medyada açıklanması nedeniyle istifa kararı aldığı şeklindeki haberlerin hayal mahsulü olduğunu ifade ederek, Galatasaray Başkanı Adnan Polat ile Galatasaraylı Eski Sporcular Derneği'nin organize ettiği Karadeniz Ülkeleri Veteran Oyunları'nın açılışında karşılaşıp sohbet etmelerinin de başka taraflara çekilmeye çalışıldığını vurgulayarak, "Neredeyse beni yarın Galatasaray'la maça çıkaracaklar" şeklinde konuştu.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
iskefiyeli 13 yıl önce
Defol git artık yeter bu ülkeyi iliklerine kadar söürdğün.
murat kara 13 yıl önce
ya ne anlatıyosunuz bulmuş çifliği bırakırmı daha heledekimse bişe diyemiyo adama daha mümkün değil bırakmaz kendini başbakanla kıyaslıyo artık ama keserin ve sapın dönmesi lazım artık
lacura 13 yıl önce
Sayın Fatih TERİM hocamıza söyleyeceğim bir kaç şeyim var...Zaten milli takımı seyretmiyorum..TÜRK milli takımı birilerine küsüp birileriyle barışıp olması gereken bir yer değil...MİLLİ TAKIM deneme tahtası oldu..Hiç puanı olmayanlara bile puan verdik..Bunu nası izah eder merak ediyorum..TÜRK futbolcuları illa GALATASARAY , BJK , FENERBAHÇELİ mi olmalı..Ya da BREZİLYALI mı olması lazım..Kendi takımlarında hiç oynamyanları MİİLİ takımda görüyoruz..Acaba kazanıpta İMPARATORLUĞUNUzu mu ilan etmek istiyorusun...O arada 80 milyon TÜRK mileetini hiçe sayıyorsunuz..Başarınız ortadadır..SAYGILARIMLA..
olgunkoç 13 yıl önce
defol git artık yaa sen,n yüzünden milli maç seyredemez olduk hermaç abuk sabuk kadrolar bu ne yaa defol git artık yaaa istanbul medyasıııı uyumayın şenol güneşe yaptıklarınızı terimede yapsanıza ! ikiyüzlü istanbul medyası !
s_l_h_g_g_l 13 yıl önce
gidermiyim hiç oradan niye gitsinki....bulmu çitfliği gidermi..
kolemans 13 yıl önce
arkadaşlar herkes mail atsın federesyona fatih terimi istemiyoruz bize adam gibi adam lazım işte mail adresi tff@tff.org herkes yollasın fatih terim istifa..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@