Tekkeli Zenit kupayla geliyor

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nın bu yıl 20 Mayıs Çarşamba günü ev sahipliğini yapacağı UEFA Kupası finali öncesi organizasyon ayrıntıları da belli olmaya başladı. Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nın bu yıl 20 Mayıs Çarşamba günü ev sahipliğini yapaca

Spor 30.01.2009, 22:18
Tekkeli Zenit kupayla geliyor

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nın bu yıl 20 Mayıs Çarşamba günü ev sahipliğini yapacağı UEFA Kupası finali öncesi organizasyon ayrıntıları da belli olmaya başladı.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nın bu yıl 20 Mayıs Çarşamba günü ev sahipliğini yapacağı UEFA Kupası finali öncesi organizasyon ayrıntıları da belli olmaya başladı. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, geride kalan yılın şampiyonu olan Zenit takımı yetkililerinin, 23 Nisan Perşembe günü kupayı İstanbul'da yetkililere teslim edecekleri ve final maçından 1 gün önce de özel bir davet düzenleneceği kaydedildi.

UEFA Kupası'nın, 23 Nisan Perşembe günü gerçekleştirilecek özel bir organizasyonda ikinci kez İstanbul'a geleceği belirtilirken, 2008 yılında İngiltere'nin Manchester kentinde UEFA Kupası'nı kazanan Zenit takımının yetkililerinin, kupayı İstanbul'da UEFA Başkanı Michel Platini'ye teslim edeceği ifade edildi. Platini'nin de UEFA Kupası'nı ev sahibi kent olması nedeniyle İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'a teslim edeceği ve kupanın İstanbul'a gelişinin Esma Sultan Yalısı'nda verilecek yemekte kutlanacağı bildirildi. Bu arada, UEFA Kupası finali organizasyonlarında geleneksel olarak düzenlenen yemek organizasyonuna bu yıl Rahmi M. Koç Müzesi ev sahipliği yapacak.

Final karşılaşmasından 1 gün önce, 19 Mayıs Salı günü müzede gerçekleştirilecek özel davete, finalist takımların üst düzey yöneticileri, UEFA yetkilileri, UEFA Kupası sponsorlarının yanı sıra kupa finali için çalışan kurum ve kuruluşların üst düzey yetkililerinin katılacağı kaydedildi.

Yorumlar (5)
lzalcn 12 yıl önce
yalvarıyorum sayın baskanım fatih tekkemizi alın herşeyi alabiliyonuz bu adamı neden alamıyonuz bari taraftara bi acıklama yapın bu adamı kesinlikle alamıycaz deyin bizde ne olcak diye merak etmeyelim her saat bası bu siteye girip acaba fatih bombası patladımı diye meraktan bakıyorummmmmmmmmmmmmmm
ziganoyli 12 yıl önce
Gökhan Ünal ve Umutla biz taraftarlar her maç ne güzel saç baş yoluyoruz.

Sezon sonuna kadar trabzonspor taraftarı kel olmadan bu kulüp Tekkkeyi almıycak.150 bin kelle guinnes rekorlar kitabına girecek Trabzon.
mapman 12 yıl önce
Sımdı fatıh tekke bu takıma ne kadar yakısrdı

bu ıstek hayalmı
spectrando 12 yıl önce
23 nisanda kupayı acaba topbaş a mı yoksa kılıçdaroğlu'na mı teslim edecek..
enestrb 12 yıl önce
biz de bu forvetler olunca her maç stres dolu oluyorum bu umut biz de oldukça biz bir maçı rahat izleyemeyiz ( yeter da umut bırak yakamızı )

Gelişmelerden Haberdar Olun

@