"Tekke TS'de düzeni bozardı"

Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu Fatih Tekke transferi ve Bura Yılmaz hakkında açıklamalar yaptı.İhsan Alioğlu, Özkan Öztürk'e verdiği röportajda kulüp ile Fatih Tekke arasında yaşanan kriz ve Burak Yılmaz transferi konularına açıklık getirdi. HER YİĞİDİ

"Tekke TS'de düzeni bozardı"

Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu Fatih Tekke transferi ve Bura Yılmaz hakkında açıklamalar yaptı.

İhsan Alioğlu, Özkan Öztürk'e verdiği röportajda kulüp ile Fatih Tekke arasında yaşanan kriz ve Burak Yılmaz transferi konularına açıklık getirdi.
HER YİĞİDİN YOĞURT YEMESİ FARKLIDIR
Alioğlu, "Biz Trabzonspor Yöneticileri olarak, eski yöneticilerin Trabzonspor'un menfaatlerine denk gelen görüşlerden ayrı düşünmemiz mümkün olamaz.

Ama "Her yiğidin yoğurt yemesi farklıdır" misali yöneticilerin kendi davranışlarını, dünya görüşlerini ve futbol anlayışlarını zaman zaman işin işleyişine kattıkları gerçeği var.

Fatih Tekke, Trabzonspor camiası için bir simge olmuştur. Trabzonspor bu yapıdaki oyuncularına her zaman değer vermiştir ve değer verecektir. Bu gerçeği bir yöneticinin sahiplenmesi, diğerinin sahiplenmemesi değiştiremez" dedi.

FATİH TEKKE TAKIMIN İŞLEYİŞİNİ BOZARDI
Tecrübeli futbol adamı İhsan Alioğlu, Fatih Tekke transferinin neden gerçekleşmediğini şu sözlerle açıkladı:
"Trabzonspor gol yollarında sıkıntılar yaşadı. Bunun için camia içinden yetiştirdiği gol kralına dönüş yaptı. Bizim yönetim olarak böyle bir talebe sırt çevirmemiz mümkün olamaz. Şu anda takımın işleyişinin bozulmaması için ve yeni alınan futbolcuyu takıma monte edebilmek için bu karar alındı. Trabzonspor'un kapıları Fatih Tekke'ye her zaman açıktır"

TEKKE'NİN AÇIKLAMALARI HAYAL KIRIKLIĞININ ETKİSİDİR
İhsan Alioğlu Fatih Tekke'nin dün düzenlediği basın toplantısında söylediklerini ise şöyle değerlendirdi:
"Fatih Tekke yaşamış olduğu hayal kırıklığı nedeniyle dün bir basın toplantısı yaptı. Bu basın toplantısında vermiş olduğu demeçleri bir hayal kırıklığı zemininde verilmiş ifadeler olarak kabul etmek lazım. Yoksa Fatih'in Trabzonspor camiasındaki değeri hiçbir zaman eksilmez"

BURAK YILMAZ BİZİM FUTBOLCUMUZDUR
Alioğlu, Eskişehirspor ile yaşanan 'Burak Yılmaz' kriziyle ilgili olarak, "Burak Yılmaz, Eskişehirspor'un Fenerbahçe'den kiralamış olduğu bir oyuncu. Eskişehirspor da kiralamış olduğu futbolcuyu bırakmak istemiyor.

Biz işin doğası gereği şuanda futbolcunun sahibi durumundayız. Bu konuyu kulüpler kendi aralarında sağlıklı bir sonuca ulaştıracaklardır. Önümüzdeki günler içinde bu durum açıklığa kavuşacaktır" ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler