Tayfun: Kazanmayı aşırı istedik

Trabzonspor'un başarılı savunma oyuncusu Tayfun Cora, ligin ilk yarısını lider olarak tamamlamak istediklerini ifade etti. Takım olarak başarıya aç olduklarını belirten Tayfun, “Lig lideri olmamız sebebiyle rakiplerimiz bize karşı farklı motive oluyorlar.

Spor 14.11.2008, 23:21
Tayfun: Kazanmayı aşırı istedik
Trabzonspor'un başarılı savunma oyuncusu Tayfun Cora, ligin ilk yarısını lider olarak tamamlamak istediklerini ifade etti.


Takım olarak başarıya aç olduklarını belirten Tayfun, “Lig lideri olmamız sebebiyle rakiplerimiz bize karşı farklı motive oluyorlar. Bunda da haklılar. Herkes lideri yenmek ister. Ama bizim kaliteli bir kadromuz var. Zorlukların üstesinden gelebiliriz. Bugün belki çok iyi futbol oynamadık ama kazanmayı aşırı derecede istedik. Sonuçta istediğimiz 3 puana uzandık” dedi.

Tayfun, “Hedefimiz ligin ilk yarısını zirvede tamamlamak. Ondan sonra arayı da iyi değerlendirip başarımızı ikinci devrede de sürdürmek istiyoruz. Artık işimiz çok daha zor. Çünkü lider olmaktan çok o unvanı korumak daha önemli” diye konuştu.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
aydınlı efe 13 yıl önce
kötü oynayalım önemli değil ama kazanalım KARADENİZ FIRTNASI OLEYYYYY aydından selamlar AYDINLI EFELERRRRRR
temcola 13 yıl önce
Tayfun böylede iyi evet oynamadan da kazanmak güzel,sende bu imajla bence taraftarın gözüne batmazsın gibi,geç kaldın temiz oldu.birazda ftbolla ilgilensen daha güzel olacak...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@