Taraftarda 4 büyükler diyor

'Turkcell Süper Lig'' internet sitesinde yapılan anketin sonuçlarına göre şampiyon takım, bu sezon da 4 büyükler olarak adlandırılan Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor arasından çıkacak. Turkcell Süper Lig'in resmi internet sayfası olan ''ww

Spor 09.12.2008, 16:34
Taraftarda 4 büyükler diyor
'Turkcell Süper Lig'' internet sitesinde yapılan anketin sonuçlarına göre şampiyon takım, bu sezon da 4 büyükler olarak adlandırılan Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor arasından çıkacak.

Turkcell Süper Lig'in resmi internet sayfası olan ''www.turkcellsuperlig.com.tr'' adresli sitede, futbolseverlere, ''Turkcell Süper Lig 2008-2009 Sezonu'nda Trabzonspor Beşiktaş, Fenerbahçe, ve Galatasaray ın dışında bir takım şampiyon olabilir mi'' sorusu iletildi.

Ankete katılan 38 bin 819 kişiden 8 bin 906'sı (yüzde 23), bu sezon şampiyon takımın Anadolu'dan çıkacağı yönünde oy kullanırken, 29 bin 913 kişi de (yüzde 77) şampiyon takımın 4 büyükler arasından birisi olacağı yönünde oy kullandı.

Geçen sezon yapılan ankette ise katılımcılar, Sivasspor'un şampiyonluk yolunda yakaladığı başarıya rağmen yine de oylarını 4 büyüklerden yana kullanmış, Anadolu takımlarına şans tanımamıştı.

Geçen sezon, 78 bin 504 kişinin katıldığı bir diğer ankette ise ''Bu sene Turkcell Süper Lig'de, bir Anadolu takımı şampiyon olabilir mi'' sorusu sorulmuş ve 19 bin 502 kişi evet cevabını verirken, 29 bin 913 kişi de tercihini İstanbul takımlarından yana kullanmıştı.

Aynı ankette sorulan bir diğer soru da ise futbolsevere, ''Turkcell Süper Lig'de bu sezon yerli mi yoksa yabancı bir oyuncu mu gol kralı olur'' sorusu yöneltildi.

50 bin 986 futbolseverin oyladığı ankette ise 26 bin 012 kişi yerli bir futbolcunun gol kralı olacağı yönünde oy kullanırken, 24 bin 974 kişi de gol krallığı tacını yabancı bir futbolcunun takacağı yönünde tercihlerini kullandı


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
casa 13 yıl önce
İnşallah bu yıl dört büyüğün en büyüğü olan Trabzonspor şampiyon olur.Herkese iyi bayramlar dilerim.
asabi_efe 13 yıl önce
Anadolu kaplanı kış uykusundan uyandı geliyorrrrrrr dikkat edin çok can yakacak ama buna ilk etapta 20 yıldır şampiyonluk görmeyenlerin inanması lazım

Gelişmelerden Haberdar Olun

@