Taraftara kombine müjdesi!

Trabzonspor 2010-2011 sezonunda oynayacağı Spor Toto Süper Ligi ve Ziraat Türkiye Kupası müsabakalarında geçerli olan kombine kartları ikinci yarı öncesi yarı fiyatına satışa sunulacak.Buna göre özellikle İstanbul’da oynanan Büyükşehir Belediyespor müsaba

Spor 13.12.2010, 10:36
Taraftara kombine müjdesi!

Trabzonspor 2010-2011 sezonunda oynayacağı Spor Toto Süper Ligi ve Ziraat Türkiye Kupası müsabakalarında geçerli olan kombine kartları ikinci yarı öncesi yarı fiyatına satışa sunulacak.

Buna göre özellikle İstanbul’da oynanan Büyükşehir Belediyespor müsabakasında tribünleri dolduran büyük taraftar kitlesinin karşılığı olarak Trabzon’daki 13 bin kombine biletin az olduğu yönünde görüşe sahip olan yönetim kurulu ikinci yarıda bu sayının artması beklentisine girdi.

Başkan Sadri Şener, İstanbul’da yaşanan muhteşem tablo karşısında gururlandığını belirterek, “Ligin ikinci devresinde H.Avni Aker Stadı tribünlerinin tamamının kombine kart olarak satılması en büyük hayalimdir. İstanbul’da 50 binin üzerinde taraftar toplarken Trabzon’da kombine kartlar 13 binler düzeyinde seyretmemelidir ” dedi.

Trabzonspor kulübünden Taraftarların Büyükşehir Belediyespor maçında olduğu gibi bundan sonra oynanacak müsabakalarda da aynı desteği sürdüreceklerine ve kombine kartlara ilgi göstereceklerine inanıldığı belirtildi.

Yorumlar (6)
ofluyasin 10 yıl önce
abi kusura bakmayın ama trabzonspor taraftarı istanbul u dün yıktı. lütfen avni akerde iki haftada bir yıkılsın. arkadaş sesim kısıldı işte herkesin maskarası olduk. olsun ben bundan gocunmuyorum. süper oldu 3 oldu 3 puan oldu 60 bin kişi tek ses olduk. bu taraftar hem takımı ateşler hem de şampiyon eder. arkaday gazeteleri okuyorum yorumcuların dediği nasıl bazı maçları taraftar aladırır derler ya bu maç öyle diyor hakemler sesten korktu ilk yarı çekingen yönettikleri maçı adam gibi yönetmeye başladı...
irfan çiçek 10 yıl önce
olımpıyattakı goruntulerı artık avnı akerde de gosterın bıze !!
avukaTSemih 10 yıl önce
Trabzon'da ki taraftar ile İstanbul'da ki taraftarların gelir farkı çok fazla.Ondan kaynaklanıyor.İstanbul'da kişi başı milli gelir 15 bin dolardan başlar.Trabzon'da en fazla 1.500 dolar.O yüzden Trabzon'a 50 bin kişilik bir stad yapılırsa kale arkaları 100 tl maraton tribünü 250 tl numaralı da 500 tl'den başlayan fiyatlardan kombine satılırsa hem her yıl 50 bin garanti kombine satılır, hem sürümden kazanılarak klübün kasası dolar hem de gelir seviyesi düşük Trabzon halkı bütçesini zorlamadan maçlarını izler.Her maç dolu tribünlere oynamak ta cabası.Ayrıca öğrencilere %50 indirimli kombine satılırsa taraftarın yaş ortalaması düşer ve daha ateşli bir taraftar kitlemiz olur.Böylece Trabzon'lu çocuklarımız başka takımlara kaymaz taraftar kaybımız olmaz
irfan çiçek 10 yıl önce
su an avnı akerı dolduran taraftar mumkunse almasın kombine... cekırdek yemeye gelecek ınsanlar almasın kombıne.. sorun seyırcı sayısı degıl ''taraftar'' sayısı.. 20 bin kombine benım ıcın bır anlam ıfade etmıyor tek basına.. taraftar gruplarında bıter bu ıs birlik olmalı ve kalabalıklasmalılar.. gol attıktan sonra degıl gol atmadan once bagıracak tarftara ıhtıyacı var bu takımın..
tarıkbuğra 10 yıl önce
bence kombıne fıyatları 3 sene önce sadrı şener yönetımının ılk göreve geldığı zaman kı kombıne ücretlerı uygulansın.çünkü ozaman hatırladığım kadarıyla en çok kombıne bızım kulup satmıştı.yanı ücretı peşın alınamk şarıyla kale arkası 100 tl,maraton ıse 200 tl olmalı.diğer kapalı,vıp gıbı trıbunlerın fıyatlarında hiçbır ındırım yapılmasın.
schmuhar 10 yıl önce
İstanbul tribünleriyle trabzon tribünlerinin karşılaştırılması çok yanlış. Maraton tribünün çatısını yeni yapacağız diye kaldırmışlar. ha kale arkası, ha maraton. çatısız bir tribün eder mi 500 TL. çok para arkadaş. bu paraya daha iyi imkanlar sağlanmalı. trabzon sıcak bir memleket değil. bu nedenle stadyum bir an önce yeniden yapılmalı veya onarılmalıdır. ayrıca biletler erkenden tükendi deniyor. bu vaziyette daha nasıl maça gelinebilinir ki. insanlar maçlardan soğutulmamalı bence.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@