alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Taraftara 40. Yıl Çağrısı

Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı Özgür Özal, bordo-mavili takımın aldığı sonuçların kulübün 40. yıl kutlamalarına gölge düşürmemesi gerektiğini söyledi.Özal, dernek üyeleriyle birlikte Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nde düzenlediği basın toplantısınd

Spor 01.08.2007, 17:44
Taraftara 40. Yıl Çağrısı

Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı Özgür Özal, bordo-mavili takımın aldığı sonuçların kulübün 40. yıl kutlamalarına gölge düşürmemesi gerektiğini söyledi.

Özal, dernek üyeleriyle birlikte Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nde düzenlediği basın toplantısında, Trabzonspor'un şanlı bir mazisi olduğunu ve elde ettiği başarılarda taraftarın da önemli rol oynadığını belirterek, ''Trabzonspor, gücünü taraftarından almıştır.

 24 yıldır şampiyon olamamamız takımımıza sevgimizi kaybettirmez. Alınan sonuçlar 40. yıl kutlamalarına gölge düşürmemeli'' dedi.


Trabzonspor Yönetim Kurulu'nun 3 gün sürecek bir etkinlik düzenlediğini ifade eden Özal, bundan çok mutluluk duyduklarını ifade ederek, ''Trabzonspor, tarihinde ilk defa böyle bir kutlama yapacak.

 Kulübe sahip çıkmak için yarın sabah yapılacak yürüyüşe hep beraber, taraftarlar olarak katılmalıyız. Alınan sonuçlar ile kutlamalar birbirine karıştırılmamalıdır. En kötü günde taraftarın nasıl kulübe destek olduğunu göstermeliyiz'' diye konuştu.


Yorumlar (2)
büyükkaptan 14 yıl önce
keşke dediğin gibi olsa kardeş insanda ne keyif bıraktılar nede başka bişe futbol topundan nefret ettim ya bu trabzonsporun yüzünden kendi kendilerine kutlasınlar nasıl olsa bizim sözümüzü dinleyen yok kendi bildiklerini yapıp duruyorlar
bestofnet 14 yıl önce
evet sevgili TRABZONSPORLULAR gün birlik beraberlik günüdür.bu takım kimsenin değildir.Bu takım kendini trabzonsporlu hisseden herkesindir.kutlamalara azami katılımın sağlanması için elimizden geleni yapalım.

Bu manada yerel medyayada büyük iş düşmektedir fakat nedense gözlerini anlaşılmaz bir muhalefet hırsı bürümüş kalemşörler bu manada yazı yazmaktan imtina etmektedir ki bu da onların ne kadar trabzonsporlu olduğunu göstermesi açısından önemlidir.

Ama onlar TARAFSIZ BASINDIR UNUTMUŞTUM PARDON.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@