Taraftar Jaja’yı unutmadı

Anntreman’a alkollü çıkan ,disiplinsiz hareketleri nedeniyle sorun olan  Jaja’yı taraftar unutmadı.Trabzonspor taraftarı Brezilyalı futbolcu Jaja’yı unutmadı. İki sezon önce  transfer edilen ve bu sezon başında disiplinsiz hareketleri nedeniyle satılan Ja

Spor 14.12.2011, 12:16
Taraftar  Jaja’yı unutmadı

Anntreman’a alkollü çıkan ,disiplinsiz hareketleri nedeniyle sorun olan  Jaja’yı taraftar unutmadı.

Trabzonspor taraftarı Brezilyalı futbolcu Jaja’yı unutmadı. İki sezon önce  transfer edilen ve bu sezon başında disiplinsiz hareketleri nedeniyle satılan Jaja’yı Trabzonspor taraftarları yeniden Trabzonspor’da görmek istiyor

Taraftarlar geçtiğimiz sezon antremana alkollü çıkan, izin verilmediği halde  

ülkesine giden ve disiplinsiz hareketleri ile saç baş yolduran Brezilyalının yeniden Trabzonspor’a transfer edilmesi için ilginç mesaj vermeye hazırlanıyor harekete geçti.

Taraftarlar bu akşam Avni Aker’de  oynanacak müsabakada lig TV'nin yapmış olduğu kim girsin kim çıksın anketinde  jaja' ismini yazarak yönetime mesaj vermeye hazırlanıyor.


Yorumlar (38)
asfalt_metin 10 yıl önce
adam oynadımı oynuyordu bu sene ona çok ihtiyacımız vardı ama gönderildi....
erdogduluatom 10 yıl önce
Pes, vallahi pes. Trabzonspor'umuzu takmayan bir adamı tekrar geri istemek mi? Güldürmeyin beni. Ne hallere kaldık ya. Ha yetenekli futbolcu olabilir, lafım yok. Diyelim ki geldi: aynı hareketler devam ederse nasıl önlemini alacaksınız? sadece jaja mı var bu takımda. Rahmetli Vedat Okyar derdi de hep aklımdadır: Boşandığım karımla evlenmem diye...
ardalaa 10 yıl önce
ben de taraftarım asla istemiyorum, isteyenlere saygılıyım ancak bizim en önemli maçlarımız oynandığı sırada şampiyonluk maçlarımızda kendisi fenerlilerle alem yapıyordu Unutmayalım
osmant 10 yıl önce
Öyle bir hale geldikki Dün kovduğumuz jaja ile gündem değiştiriyorsunuz.ha birileride sazan atlıyor tartışıyor.Üstelik bugün emrenin de Ts ye gelebileceğini konuşuyor dolmuşta bazıları.Ha dönüp birşey diyecektim.sustum.yazıklar olsun.düşebiliriz tamam ma bu kadar alçalmak olmaz.bunu diyenler bu akşam maça gelmesin.Emre nin tartışması bile olmaz.
Ahmert 10 yıl önce
Peki Yattara ?? Yattara'yı özlemedik mi ?? :(
TSkolik 10 yıl önce
trabzonspor tarihinin en kaliteli yabancı oyuncusu jajadır, en yıldız oyuncusu marcelinho, en verimli yabancı oyuncusu şota, en yetenekliside yattaradır.
sErif 10 yıl önce
devre arasında ne yıldız istiyorum ne başka bşy, jaja gelsin başka birşey istemiyorumya, onun sahada ölüsü bile olsa rakip savunma ileri çıkamıyordu, Trabzonsporda böyle bir yeteneği bu yaşıma kadar görmedim karakteri eksik olsun onu da görmezden geliriz, zaten araplar adam etmiştir onu :)
YD 10 yıl önce
bizim teknik heyet bu adami nasil yolladi halen anlayamiyorum. Bu adam gercek bir yildiz. 5,5 mio. euroya Aldiginiz Adrianin yaptiklari ortada. Jajanin ozaman asil degeri 20 milyon euro. Bence Adrian, Brozekler, Glovacki polonyalilarin hepsi gönderilmeli. Jaja geri alinmasi sart.!!!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@