Tahkim kararı kader olacak

Bu sezon federasyon ve kurulları ile arası çok da iyi olmayan Trabzonspor, perşembe günü yapılacak olan kritik toplantıyı dört gözle bekliyor. Futbol Federasyonu'nun geçen ay yayın gelirleri konusunda yaptığı düzenlemeden çok rahatsız olan ve geçmişte eld

Spor 13.10.2008, 08:42
Tahkim kararı kader olacak

Bu sezon federasyon ve kurulları ile arası çok da iyi olmayan Trabzonspor, perşembe günü yapılacak olan kritik toplantıyı dört gözle bekliyor.

Futbol Federasyonu'nun geçen ay yayın gelirleri konusunda yaptığı düzenlemeden çok rahatsız olan ve geçmişte elde edilen başarıların beraberinde getirdiği sabit hakların iadesini istiyen Bordo-Mavililer, Tahkim Kurulu'na itiraz başvurusu yapmıştı.

Kurulun bu haftaki ikinci görüşmesinde Trabzonspor'un talebini masaya yatıracağı bildirildi.

Tahkim Kurulu, perşembe günkü toplantıda Trabzonspor'dan bir temsilciyi de dinleyecek. Görüşmede Karadeniz ekibini Yönetici ve Hukuk Kurulu Başkanı Ali Sürmen temsil edecek.

Konuyla ilgili olarak geniş bir itiraz dosyası hazırlayan Trabzonspor Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu'nun takımlara sormadan aldığı değişiklik kararını yayıncı kuruluşa bildirmesinin de doğru olmadığına vurgu yapacak. Tahkimin kararı bozmasının düşük bir olasılık olduğu konuşulsa da yönetim hala umudunu koruyor.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Vucik 13 yıl önce
Federasyon ve istanbul takımları bir kulüp gibidir.Senin başarın çokta önemli değildir.Mazisinde bir sezon dördüncü olan bir sivası Trabzondan üstün gören bunlar değil mi? Federasyonun alacağı karara göre lig tv paketini iptal ettireceğim.Eğer aleyhimize çıkan karar olursa Tüm Ts lileri lig tv dekoderlerini iade boykotuna davet ediyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@