Süper Lig ne zaman başlayıp ne zaman bitecek?

TFF Başkanı Nihat Özdemir, Süper Lig için tarihleri açıkladı

Spor 06.05.2020, 14:53 06.05.2020, 19:00
Süper Lig ne zaman başlayıp ne zaman bitecek?

TFF Başkanı Nihat Özdemir, koronavirüs salgını nedeniyle ara verilen Süper Lig'de maçların 12, 13, 14 Haziran'da başlayacağını ve 26 Temmuz tarihinde sona ereğini söyledi.

Özdemir, ayrıca Ağustos ayında da İstanbul'da Şampiyonlar Ligi finalinin oynanacağını ve yayıncı kuruluş ile görüşmelerin devam ettiğini açıkladı.

Yorumlar (11)
Kenan 6 ay önce
Ligler trabzonspor liderlikten indirilene kadar devam edecek
Taraftar 6 ay önce
Hakkını arayamayan yönetim adam açık açık diyorki maçları başlatacağız eğer istersek gene durdurup ligin tepesine gs veya başakşehir geçene kadar bekleriz ve ufak fırsattada ligi tescil ederiz. Hani yönetim hani neredesiniz neden kimseden ses çıkmıyor öldünüzmü
TFF diyorki 6 ay önce
Yeteri kadar para kazanamamış futbolcular çıkıp oynasın, kendine ve ailesine bir şey olmasını istemeyen maddi anlamda refaha ermiş olanlar oynamayabilir.
Biz kararı aldık isteyen çıkıp oynar istemeyen oynamaz.
Tamamen maddi olarak sıkıntıda olduğu İçin kulüpler bu kararı aldık.
İnsanlar ülkenin sıkıntılarını düşünmesin futbol ile meşgul olsunlar diye bu kararı alıyoruz.
Bizim kulüpler birliği ile çok bi iletişimimiz Yok kim oynansın kim oynanmasın bilmiyoruz bizi de ilgilendirmiyor.
UEFA dan gelen parayıda dağıttık geldiği gibi yine dağıttık ama dağılım nasıl oldu sizi ilgilendirmez.
Biz Galatasaray lider olana kadar lige devam edip, lider olduğunda da ligi tescil ederiz TRABZONSPOR'a bu parayı yedirmeyiz.
Kısacası insanlar ölsün ama para gelsin. Bütün toplantıyı dinledim vardığım düşünce kısacası bu.
Yusuf61 6 ay önce
Aynen arkadaş yorumuna sonuna kadar katılıyorum
hasan 6 ay önce
sadece ve sadece para için oynatacaKlar 588 mil.yayıncı kuruluştan alacağız diyerek zaten bunu itiraf etmiş oldu
herkes sadece para peşinde
? 6 ay önce
hep parasal konular üzerine konuştu.....sağlık konusunuz ağzına hiç almadı ?????????????????????????
MerNoire28 6 ay önce
Umarım bu kararı alanlar liğ başlayınca korona olmaz .Diyelimki liğ başladı X takımdan beş Y takımdan üç oyuncuda korona çıktı ozaman neyapacaksınız devammı tamammı ben söyleyim ozamana şikesaray lider olur liğde tescillenir yazın bir yere
Molla 6 ay önce
Şimdiki durumda Galatasaray 1. olsaydı koronadan sebep lig tescil esilmisti.Çok dikkatli olmak lazım Denizli maçında puan kaybına tahammül olmamalı. Allah göstermesin Aksi puan kaybında vaka sayısı artması veya herhangi bir futbolcuya virus bulaşırsa ligi o anki duruma göre tescil ederler.ÇOOOOK dikkatli olmak lazım.Fatih Terim sustu bir kişi virusluyken kıyamet koparıyordu.AMAN diyim tek bir puan bile yok kimseye...ONLAR İSTEMESE BİLE ŞAMPİYON OLACAĞIZ DA.
Ali 6 ay önce
Şu durumda maçları oynamanın bilim kuruluna bağlı değil de tff ye bağlıysa bizi iki aydan fazla oldu evde neden tutuyorlar tff bir açıklama daha yapsın evlerden dışarı çıkalım bilim kurulunuda kaldırsınlar yerine futbol federasyonu yönetimini getirsinler
Gariptir ki 6 ay önce
Ankaragücü futbolcusu korona virüs testi pozitif çıktı büyük ihtimalle ilk maçta oynama ihtimali de düşük ve takım psikolojisi gidik kimle maçı Galatasaray ile şaşırdık mı? Trabzonspor Denizlispor ile oynuyor ilk maçta liderlikden düşsün sonrasında adaletli davrandık herkese maç oynattık ama korona virüs yayılmasına engel olamadık ligi tescil ettik bahane olacak. Çok adaletsizsiniz çok. Hangi kulüplerin daha oynayıp oynamamak istemediğini bilmediğinizi kulüpler birliğinin hiç bir önemi olmadığını para İçin sağlıkları kenara atıp bizi dış ülkelere karşı sosyal devlet anlayışından uzaklaştırıp yabancı yatırımcı ve kaynak bulamayacağınızı ilerleyen dönemlerde bilin. Bununda analizini yapın. Biz bize yeteriz evet ama petrol, doğalgaz, elektirik, sanayi de üretemiyoruz doğal olarak global dünyada hiç bir ülke dışa bağımlı olmadan yaşayamaz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@