7m

7m

hyundai

tamfinans

Süper Lig'de flaş değişiklik - Takımlar maça böyle çıkacak

Kulüpler Birliği toplantısından Süper Lig ile ilgili flaş bir karar çıktı.

Spor 28.07.2017, 13:37
Süper Lig'de flaş değişiklik - Takımlar maça böyle çıkacak

Spor Toto Süper Lig 2017/2018 sezonu öncesi Kulüpler Birliği olağan toplantısı yapıldı. Toplantının ardından başkan Göksel Gümüşdağ açıklamalarda bulundu.


Gümüşdağ, Süper Lig maçlarında 18 yerine 21 kişilik kadrolarla oynanması konusunda karar aldıklarını, TFF Başkanı Demirören'in de buna onay verdiğini belirtti. Takımlar mücadele sırasında 5 oyuncu ve performans antrenörü ile ısınabilecek.

Video Hakem Uygulaması'nın 2018 Ocak'ta başlanacağı açıklandı.

Ayrıca Gümüşdağ, 10 Ağustos'ta yapılacak Kulüpler Birliği başkanlık seçiminde aday olmayacağını duyurdu. Bundan sonra sözü alan Dursun Özbek, 17 kulüp olarak Gümüşdağ'ın tekrar başkan olmasını istediklerini söyleyip Gümüşdağ'ın sözlerinin dikkate alınmaması gerektiğini belirtti.

Yorumlar (2)
Takim Taraftari 5 yıl önce
Tabi Gümüşdağ in başkan kalmasını istersiniz Şike ekibi iş başında böyle bir ülke daha yer yüzünde yokdur şike yaptığı kesinleşen kişiler ceza yerine ödül almışlar vede futbolun en üst mevkilerindeler şikeden mağdur olanlar ise suçlu durumuna düşmüş
Ugur şirin 5 yıl önce
İstersin tabi her türlü şike teşfik olaylarına karış ama akraban kuvvetli kurtul her şeyi kirlettiginiz gibi sporuda kirlettiniz nefret ettirdiniz futbol seyircisini soguttunuz maçlara giden yok milli takımın hali ortada rezillik diz boyu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@