Sümer'in doğum günü kutlandı

Trabzonspor Alt yapı koordinatörlüğü görevinden ayrılan Özkan Sümer'e alt yapıda çalışan personel, antrenörler ve futbolcular doğum günü kutlaması yaptılar, Özkan Sümer'in 68. doğum gününü kutladı. Trabzonspor alt yapı koordinatörlüğünü uzun yıllardan ber

Spor 20.11.2008, 14:24
Sümer'in doğum günü kutlandı
Trabzonspor Alt yapı koordinatörlüğü görevinden ayrılan Özkan Sümer'e alt yapıda çalışan personel, antrenörler ve futbolcular doğum günü kutlaması yaptılar, Özkan Sümer'in 68. doğum gününü kutladı.

Trabzonspor alt yapı koordinatörlüğünü uzun yıllardan beri sürdürdükten sonra bu görevden ay sonunda ayrılıp izleme komitesinin başına geçecek olan Özkan Sümer'e alt yapıda çalışan personel, antrenörler ve alt yapıdaki futbolcular doğum günü yaptılar .68 yaşına giren Sümer'in doğum günü pastasının üzerindeki mumları üfledikten sonra pastasını kesti.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
Saffet Emir 13 yıl önce
Nice Yıllara Başkanım Allah sana uzun ömür versin
MEHMET KÜÇÜK 13 yıl önce
Sayın başkanım nice uzun yıllara trabzonsporla beraber.Trabzonda bu nidelikde bir spor adamı olduğu için gurur duyuyorum.Yeni görevinizde başarılar dilerim.Trabzonspora daha çok faydalı olacağınıza inanıyorum.Trabzonspor sayenizde bir dönüşüm yapmışdır,bunun devamı geleceğine inanıyorum.Başkanımız sizi bu göreve getirmekle trabzonspora büyük hizmet etmektedir. Selamlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@