Sümer "Yaşananlar ahlaksızlıktır"

Sümer, kongre üyelerinin hiçe sayıldığını ve Trabzonspor’un bir çete tarafından işgal edildiğini söyledi.Trabzonspor'un eski başkanlarından Özkan Sümer, yaşanan kongrenin ardından açıklamalarda bulundu. Sümer, kongre üyelerinin hiçe sayıldığını ve Trabzon

Spor 21.12.2014, 11:24
Sümer
Sümer, kongre üyelerinin hiçe sayıldığını ve Trabzonspor’un bir çete tarafından işgal edildiğini söyledi.

Trabzonspor'un eski başkanlarından Özkan Sümer, yaşanan kongrenin ardından açıklamalarda bulundu. Sümer, kongre üyelerinin hiçe sayıldığını ve Trabzonspor’un bir çete tarafından işgal edildiğini söyledi.

Trabzonspor’un tüm değerlerinin tahrip edildiğini öne süren Sümer, camiada bir iç savaş yaşandığını vurgulayarak, "Şike ahlaksızlıktır. Ancak bugün Trabzonspor kongre salonunda yaşadıklarımız şikeden daha büyük ahlaksızlıktır. Şikeyle mücadele edeceğini söyleyen İbrahim Hacıosmanoğlu, genel kurul üyelerinin ibrasından şikeyle kurtulmaya çalışmıştır. Savaşların en acımasızı iç savaştır, bugünkü genel kurul iç savaşın bir örneğidir. Trabzonspor’un tüm değerleri tahrip edilmiştir. Camia duyarlılığına karşı çıkılmış, genel kurul üyelerinin iradesi hiçe sayılmıştır. Bugün Trabzon da mali genel kurul yapılmamıştır. Trabzonspor bir çete tarafından işgal edilmiştir. Doktorlar da cinayet işler. Genel Sekreter Doktor Köksal Güney, Trabzonspor’u imha etmiştir. Trabzonspor;  Yönetim Kurulu'nun, Divan Kurulu'nun, Sicil Kurulu'nun ve Denetleme Kurulu'nun ittifakıyla katledilmiştir." şeklinde konuştu.

 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
sadık yılmaz bulut 7 yıl önce
Her kelimesinin altına imzamı atıyorum bu yazının
Istanbullu erhan 7 yıl önce
Bir Trabzonspor'umuZ wardı onuda ne hale getirdiniz..
Cahit Sağır 7 yıl önce
Sayın Sümer kulübün içersinden çıkıp gelin Yavuz Selim Sahasında yüzlerce futbolsevere hasihat edin gelişime katkı sağlayın...Onlarca saha var oralara gidin insanlar sizin etrafınızda kümeleşir onlara deneyimlerinizi aktarın...Bırakın kulübün içersini bundan sonra dışarıda durun olmaz mı?...Artık halkla iç içe olun olmaz mı?...selam ve saygılar
Altındereli 7 yıl önce
TS AKP liler tarafından işgal edilmiştır şunu iyi bilin akp liler ts bir siyasi parti değildır bu halk ts içün herşeyi yapar ve zaMANI GELİNCEDE SİZLERİ ORADAN ZORLA ATACAĞIZ BUNU İYİ İDRAK EDİN BE İŞGALCİLER.
Beylül Şanlı 7 yıl önce
Özkan hoca söylemi net ve açık, Trabzon'a emeği geçen bu insanların söylemi ve sızlanması önemli dikkatle takip ettim. Trabzon kaynıyor, çerden kazan kaynayanlar kendini yakmadan çekip gitsin, esas sahipleri bu kulübün başa geçsin camia birlik için mücadele etsin. Takım yerlilerle daha iyi CORDOZA yürümeye gücü yok, Ersun ise bu işten Şenol kadar çakmaz,Ş.GÜNEŞ tabanca gibi takım yarattı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@