banner526

banner533

banner513

Sümer de Brüls'e hayran kaldı

Trabzonspor'un sezon başında transfer ederek Hollanda İkinci Lig takımlarından Maastrich'e kiraladığı Christian Brüls adından fazlaca söz ettirmeye devam ediyor. Futbolcunun Antalya'da oynadığı iki hazırlık maçını da izleyen Futbol Komitesi Başkanı Özkan

Spor 12.01.2009, 13:47
Sümer de Brüls'e hayran kaldı

Trabzonspor'un sezon başında transfer ederek Hollanda İkinci Lig takımlarından Maastrich'e kiraladığı Christian Brüls adından fazlaca söz ettirmeye devam ediyor.

Futbolcunun Antalya'da oynadığı iki hazırlık maçını da izleyen Futbol Komitesi Başkanı Özkan Sümer, Brüls'ün çok yetenekli bir futbolcu olduğunu söyledi.

Sümer, Brüls'ün mevcut kadro yapısında oynayabilecek düzeyde olduğunu belirterek, "Sezon sonunda geldiğinde takımdaki rekabeti artıracağına hiç şüphemiz yok" dedi.

Kaynak: Hürriyet

Yorumlar (3)
murathasan 12 yıl önce
sayin özkan sümer gercektenmi cok begendiniz brülsü , vay be desene umutlar yarina kaldi yine seneye brüls gelecek diye transferde yapmaz bunlar simdi , hadi hayirli olsun
orto 12 yıl önce
İşte yçnetime fırsat, BJK yusuf için AYDIN KARABULUT u harcadı AYDIN da karekterli çıkıp BURSA ya gitmiyor. Bildiğim kadarı ile bu çocuk TRABZONLU ve geleceğin yıldız adayı. BU transferi SADRİ BAŞKAN hallederse hem taraftarın gönlünü kazanır hemde BJK ya iyi bir ders vermiş olur. HAYDİ BAŞKAN GÖSTER KENDİNİ HEM İYİ BİR FUTBOLCU KAZANALIM HEMDE İSTANBUL SOKAKLARINDA ŞU BJK LILARIN DERSİNİ VERELİM......UTANDIRMA BİZİ BÜYÜK BAŞKAN......AYDIN ALACAKLARINA KARŞI BONSERVİSİNİ BEDVA ALMA HAKKINA SAHİP GİRİN KANINA FEDERASYONA BAŞ VURUP ALSIN BONSERVİSİNİ..
arakop 12 yıl önce
dün akşam aydının ne bjk da ne bursada oynarım demecinden sonra trabzonun sessizce hareket edip aydın ı alması gerektiğini düşünüyorum.aydın sene başı bize free kalıp gelirken ertuğrul uyanmış işi bozmuştu.şimdi aydın gitsin mukaveleyi feshetsin sonrada aramıza katılsın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@