Stéphane Mbia Trabzon'da ne dedi?

Haber61 - Spor Servisi - Mbia’nın Trabzon'a gelerek Trabzonspor Tesisleri , Hüseyin Avni Aker ve Trabzonspor’un yeni stadı Akyazı’yı gezdi.Mbia yaptığı ilk açıklamasında şunları kaydetti; "Trabzonspor büyük bir camia. Öncesinde de biliyordum. Suan burada

Stéphane Mbia Trabzon'da ne dedi?
banner432

Haber61 - Spor Servisi - Mbia’nın Trabzon'a gelerek Trabzonspor Tesisleri , Hüseyin Avni Aker ve Trabzonspor’un yeni stadı Akyazı’yı gezdi.

Mbia yaptığı ilk açıklamasında şunları kaydetti; "Trabzonspor büyük bir camia. Öncesinde de biliyordum. Suan burada kesin birsey demek istemiyorum. Ama bu kulübün beni büyüleyeceğine inanıyorum." dediği öğrenildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
seplam
seplam - 4 yıl Önce

Bırakın şu zamanı dolmuş topcular artık dünya futbol una vitrine cıkacak genc yetenekli, azimli topcular bakın artık 30 a gelmiş belirli bir kariyer yapmış oynasam da olur oynamasam cuvalla para mı alırım diyen adamları bırakın

mehmet kahaveci
mehmet kahaveci - 4 yıl Önce

on düşünüp bir transfer yapın ...yaptığınız yanlış transferleri devam ettirmeyin...güzel transferler olursa seneye takıma katkımızda o oran da artar... yönetime duyrulur !!!

banner393

banner426

banner443

banner441