vardallar

Stefan Kuntz imzayı atıyor

Stefan Kuntz için geri sayım başladı. 1990-93 yılları arasında A Milli Takımı çalıştıran Sepp Piontek sonrasında Türkiye, yeniden Alman ekolüne dönüyor.

Spor 19.09.2021, 15:06
Stefan Kuntz imzayı atıyor

A Milli Takım'da Stefan Kuntz için artık geri sayıma geçildi. Dün Almanya Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklama ile birlikte 58 yaşındaki çalıştırıcı resmi imzayı atmaya hazır hale geldi.

Ay-Yıldızlılarımız'ı 1990-93 yılları arasında çalıştıran ve sonrasında görevi Fatih Terim'e devreden, EURO 96'ya katılan jenerasyonun ortaya çıkmasını sağlayan isim olarak görülen Sepp Piontek sonrasında ilk kez bir Alman çalıştırıcı takımın başına geçecek.

Bild'in haberine göre Stefan Kuntz, A Milli Futbol Takımı ile sözleşme imzalamak için yola çıktı.

Son detayların yarın yapılacak görüşmede netleştirileceği ve 58 yaşındaki tecrübeli çalıştırıcının 3 yıllık mukavele imzalayacağı bildirildi.


Yorumlar (3)
Saffet 1 ay önce
Stefan kuntz gelebilecek en iyi teknik direktördür
Sadece bu almani rahat biraksalar adaletli forma dagitir suan hamit efendi kuntza istanbulu anlatiyordur anadolu trabzondan oyuncu almasanda olur diyordur bunlari dinlerse misyonu uzun sürmez öbürleri gibi senol günesi istanbul sevdasi bitirdi ve kalbindeki siyah beyaz renkleri
serkan 1 ay önce
Kurtulmak için tonlarca para verdiğimiz manşetleri görür gibiyim.
BordoMavi227 1 ay önce
Halil efendinin görüp de almanyanin büyük kulüplerinin ve federasyonunun göremedigi ne var. Tff toptan istifa etmeli

Gelişmelerden Haberdar Olun

@