banner556

Sosa transferini resmen açıkladılar

Fenerbahçe Sosa transferini resmen açıkladı!

Spor 21.08.2020, 23:40 21.08.2020, 23:44
Sosa transferini resmen açıkladılar

FenerbahçeTrabzonspor'dan ayrılan Jose Sosa'yı kadrosuna kattığını resmen açıkladı.

Kariyerine İstanbul'da devam etmek isteyen ve iki senelik sözleşmeye imza atan Jose Sosa, Fenerbahçe'den 1,5 milyon euro maaş ile 1,5 milyon euro imza parası alacak.

Beşiktaş ile şampiyonluk yaşayan ve Trabzonspor'da kaptanlığa uzanan 35 yaşındaki futbolcu, böylece Süper Lig kariyerindeki 3. farklı takımda mücadele verecek.

Yorumlar (26)
Vatandaş 6 ay önce
Kabullenelim bunu artık bize her futbolcu gelip oynamaz İstanbul takımları varken. İstanbul’un ortamı farklı. Avrupa’yı görenler için memleketimiz Bangladeş görmeyen bizim insanımız İçin İsviçre alpleri gibi benim şehrim. Gelen futbolcunun sosyal hayat hiç yok. Ne yapsın adam çömlekçinin ender güzelliklerindemi gezsin Boztepeye çıkıp üstten aşağı beton yığınını mı izlesin yoksa şehrin meydanındaki güzelim yerlerimi dolaşsın? Kabullenelim memleket bize göre cennet ama ya başkalarına göre ??
Lazz 6 ay önce
Senaryoyu yaziyorum.Erol hoca Sosayi yedek birakir seyirci baskisiyla takima alir ve oynatir yenilgilerden sonra hoca istifa eder.Buyilda heba olur ve böyle olursa negūzel olur.
KALYONCU 6 ay önce
Oh be kurtulduk, Novak'ta gitti şimdi daha az gol yiyeceğiz, daha fazla galip geleceğiz az yenileceğiz
Mantıklı 6 ay önce
Onu da anlamak gerek! Kafasındaki düşünce: “ “”Olmuşum 35 yaşına bundan sonra en fazla iki sene daha top oynarım. O yüzden, Domuzdan ne kadar koparırsam, benim için kardır” düşüncesidir.Olay bundan ibarettir..
Davut 6 ay önce
Alper Potuk'u alın Başkanım faydalı olur düşüncesindeyim
batan geminin malları 6 ay önce
wakameyi de hazırlayın, acunun teknesinde dolandığına göre o da oltaya gelmiştir. ne dde olsa batan geminin MALLARI bunlar.
İsmail kır 6 ay önce
Şu adamla ilgili haber yapmayın ya prim yapmasın kansssssssssııııııı
ercan 6 ay önce
İmza parası diye de bir şey uydurdular. Tam soygun. Bir yandan oyuncular bir yandan Menejerler.. SOY BABAM SOY..Tüm dünyada böyle..Yazık
Salih 6 ay önce
Kaptan a bak hey yavrum hey,bizde noldu bu takıma diyorduk son haftalarda,meğer adam parayı düşünüyormuş şampiyonluğu değil,kaptanlığı bu takımda en düşük paraya oynayan futbolcuya verin...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@