banner526

banner533

banner513

Song'un satılması bir hataydı

Eski başkan Faruk Süren, Portekizli Meira'nın Kamerunlu futbolcunun yerini G.Saray'da asla dolduramadığını söyledi. Eski başkan Faruk Süren, bu konuda Song'un satılmasının hatalı olduğunu söyledi. SONG'UN SATILMASI HATAYDISüren şöyle konuştu: "Song defans

Spor 06.02.2009, 10:35
Song'un satılması bir hataydı

Eski başkan Faruk Süren, Portekizli Meira'nın Kamerunlu futbolcunun yerini G.Saray'da asla dolduramadığını söyledi.

Eski başkan Faruk Süren, bu konuda Song'un satılmasının hatalı olduğunu söyledi.

SONG'UN SATILMASI HATAYDI

Süren şöyle konuştu: "Song defansta oturmuş bir futbolcuydu, bütün açıkları kapatan sağlam bir direkti. Hele sağ kanat sancısı olan takımın her zaman kurtarıcısı olmuştu. Tabii ki gönderilmesi yönetimin bileceği bir şey. Bana göre yanlış bir politikaydı. Song'un yerine alınan Meira ise hiçbir zaman bu futbolcunun yaptığını yapamaz. Song istikrarını Trabzon'da da gösteriyor. Firesiz oynuyor, arkadaşlarının da açığını fazlasıyla kapatıyor. Bence verilmesi hataydı."

Yorumlar (6)
emreakdmr 12 yıl önce
Bu habere 'geçti borunun pazarı sür eşeği niğdeye derler.'Song artık bizim en değerli oyuncularımızdan biri.Ama bi gerçek varki tüm gs camiası adeta ağlıyor song için.Yönetim çok büyük bi iş yaptı songu trabzonspora kazandırmakla.
tosun 12 yıl önce
Beni bu siteyyle tanıştıran GEREDELİ enişteme çok teşekkür ediyorum.TS un haklarını bu denli savunan doğru dürüst haber yapan başka bi site daha tanımadım.

TS UN tarihi boyunca yapmış olduğu en kaliteli, yerinde transfer bana göre SONG dur. Kişiliği kalitesi her yönüyle tam bir GLADYATÖR olan SONG TS için ne kadar önemli oldugunu da gösterdi... Geride kalan 20 hafta ve TS un yaptığı 20 resmi maçve SONG bu 20 resmi maçın hepsinde 90 dk. oynayıp ve bir sarı kart bile görmeyen SONG un ne kadar kaliteli bi transfer olduğunu sanırım aklı selim olan insanlar SONG un kalitesini anlar...
Saffet Emir 12 yıl önce
Seni seviyoruz Büyük Şef
alhak 12 yıl önce
millet hangi maçları seyrediyor. topu oyuna sokamıyor. gelene bam güm vuruyor. dar alanda da geniş alanda da çalım yiyor yediğimiz gollerde hiç gözükmüyor. ha iyi yaptığı birşey var. maçtan sonra iyi çiftetelli oynuyor.
OziloZ 12 yıl önce
Bu cümlelerden sonra etrafta futboldan anlıyorum diye dolaşma. Gülerler adama..
necmiaydın 12 yıl önce
Arkadaşım sen nerede gördün stoper oyuncusunun 2 kişinin arasından sıyrılıp plaseyle topu köşeden aglarla buluşturdugunu ?

OziLoz dogru söylüyor sakın etrafta ben futbol biliyorum diye dolaşma yani bırak gülmeyi dalga geçerler seninle

Şunu bil ki Bu takım bu zamana kadar ligde en az golü yiyen takımlar arasındaysa bu egemen song ve slyva sayesndedir .

Anlamıyorum neye dayanarak böyle bir yorum yazdıgını şaka felan mı yaptın

Yani şaka felansa söylede gülelim :))

Gelişmelerden Haberdar Olun

@