7m


7m

hyundai

Song: "Yattara'sız olmuyor"

Song, Beşiktaş ile yaptıkları maçın üst düzey bir şekilde geçtiğini belirterek, ''Fazla gol pozisyonu olmadı ama ritm yüksekti. Beşiktaş, çekinerek geldi ve fazla pozisyona giremediler. Kazanmak için mücadele ettik ama 1 puan aldık'' dedi. Yattara'nın yok

Spor 15.09.2008, 13:55
Song:

Song, Beşiktaş ile yaptıkları maçın üst düzey bir şekilde geçtiğini belirterek, ''Fazla gol pozisyonu olmadı ama ritm yüksekti. Beşiktaş, çekinerek geldi ve fazla pozisyona giremediler. Kazanmak için mücadele ettik ama 1 puan aldık'' dedi.


Yattara'nın yokluğundan etkilendiklerini ifade eden Song, ''Hücumda yaratıcılığından mahrum kaldık. Yerine oynayan arkadaşımız da iyi oynadı. Bir takım tek bir oyuncudan oluşmuyor. Takım halinde bir bütünüz. Yattara'nın yerine oynayanlar da maksimum düzeyde oynadılar'' diye konuştu.


Yorumlar (4)
MCYAVUZ 14 yıl önce
arkadaşlar yattarayla cıktıgımız maçlarda yenilsek bile içimde bi siinir kalmıo her halukarda dalgamızı gecıyoruzda ondan .. birde daha fazla gol yemıcez arkadaslar egemen tam bir defans yanında da song uff korkutucu :):) yattarasız futboL (x)
episteme 14 yıl önce
Song adı daha gündemde yokken arkadaşlara sürekli "Bu Song'u niye almıyoruz inanamıyorum. Bulabileceğimiz en iyi stoper. Bırakalım Antsaz'ı mantsazı" diyordum. Alınınca çok sevindim. Trabzon tarihinin bence en önemli transferlerinden biri (Şota, Yattara ve Song). Allah nazardan saklasın. Egemen ile birlikte müthişler. Hele bir de Cale var ki deymeyin gitsin. Cale'ye de hayranım. Müthiş bir futbolcu. Bu sen içim kıpır kıpır. Ne güzel alışmıştık maçlarda yenilmeye (!) Ne vardı da bu yönetim böyle tarftarı heyecandan hop oturtup hop kaldırmaya başları. Bizi heyecandan titretmeye başladı. Ayıp değil mi kardeşim!:)) Bak Albayrak gibi olsanıza siz de. Ne güzel kümeye oynamaya alışmıştı bu tarftar!
capablanca 14 yıl önce
SONG dogru soyluyor...! emın olun arkadaslar KARABELA YATTARA ıle bu macı alırdık...! sadece serkan ve gokhan'la ıkı net pozısyon bulduk, onlarsa hıc bulamadı...! SONG efsanevı bır savunmacı...! adeta kuş ucurtmadı, helal olsun...! SONG ve EGEMEN'le bu sezon en az gol yıyen takım oluruz...! takımımız gercekten mukemmel ve gıttıkce de guzel oluyoruz...! TOLGA hala degaj yapmayı ogrenememıs, bır an once TONY SYLVA kale gecmelı...! bu sezon adınız gıbı emın olun kı ılk 2'deyız...! SAYGILARIMLA...
capablanca 14 yıl önce
onu anlatmaya kelımeler yetmez arkadaslar...! TS, tarıhınde boyle bır savunmacı ılk defa goruyor belkı de...! ılerlemıs sayılabılır yasına ragmen olaganustu oynuyor...! 20'lık delıkanlılarr gıbı...! tas gıbı, cesur, akıllı, teknık, hava ve yer hakkımıyetı dehset...! onun ıcın adam dunyaca unlu kuluplerde oynamıs...! onu ölene kadar takımda tutmalıyız...! gercekten fantastık bır oyuncu, defans denınce akla gelen adam...! ALLAHc.c nazardan saklasın...! SONG'u alan yonetımımıze de bınlerce tesekkurler...!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@