Song herşeyi ile örnek futbolcu

Sezon başında yapılan transferlerin en dikkat çekeniydi şüphesiz Rigobert Song... Kariyerine kimsenin diyeceği birşey yoktu ama Trabzonspor'a neler verebileceği merak konusuydu. Ancak o takımla çıktığı ilk idmandan itibaren nasıl örnek bir profesyonel old

Spor 10.12.2008, 08:36
Song herşeyi ile örnek futbolcu

Sezon başında yapılan transferlerin en dikkat çekeniydi şüphesiz Rigobert Song... Kariyerine kimsenin diyeceği birşey yoktu ama Trabzonspor'a neler verebileceği merak konusuydu. Ancak o takımla çıktığı ilk idmandan itibaren nasıl örnek bir profesyonel olduğunu kanıtladı.

Önce saha dışında, sonra da saha içinde yaptıkları onu Bordo-Mavili renklere bağlayanları mutlu etti. Ve Song, geride kalan 14 lig ve 3 kupa maçında da 90 dakika oynayıp Trabzonspor'un en çok forma giyen futbolcusu olmayı başardı. Kamerunlu, ayrıca şu ana kadar hiçbir maçta kart görmedi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
TNCY 13 yıl önce
Sezon başında en çok eleştirilen transferi.Özellikle yerel medyadaki köşe yazılarında çok eleştirlidi.Buda yazarların ne kadar futbol bildiklerini ortaya koyuyor.Acaba Song'tan özür diledilermi.
casa 13 yıl önce
Song'un yanısıra Egemen,Gökhan Ünal,Kuvetli olduğunda Yattara,Tony Silva üst düzeyde topçularımız olup,diğerleri de onlara ayak uydurmaya çalıştığında bak sen çimbişe,işte o çimbiş şampiyonluktur.
fanatik ts 13 yıl önce
song gerçekten trabzonspor için bir velinimet. saha içerisinde futbolcuları stresten uzaklaştırıp rahatlatan futbolcuları toparlayan bir kişilik. song için boşuna afrikanın kaptanı dememişler. bordo mavi dünya fani.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@