7m

Çapkınoğlu

Şikeye "Güneş"li yorum

Trabzonspor eski Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu kendine ait Facebook hesabından ilginç tesitlerde bulundu.Hacısalihoğlu bası insanhların 2010-2011 futbol sezonunda bir takım çevrelerin Şenol Güneş'i suçladığını belirterek " Şike yapıldıysa Güneş'i nede

Spor 19.03.2014, 15:21
Şikeye

Trabzonspor eski Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu kendine ait Facebook hesabından ilginç tesitlerde bulundu.

Hacısalihoğlu bası insanhların 2010-2011 futbol sezonunda bir takım çevrelerin Şenol Güneş'i suçladığını belirterek " Şike yapıldıysa Güneş'i neden suçluyorsunuz eğer  Şike yapılmadıysa ozaman kupayı istemekten vaz geçilmesi gerektiğini paylaştı.

İŞTE HACISALİHOĞLU'UN FACEBOOK'TA PAYLAŞTIKLARI

BİRİNDEN BİRİ YANLIŞ...

Ali Şen 96 da Şampiyonluğu masa üstünde kazandık diyor.

2010- 2011 sezonunda  Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın şampiyon olmak için yaptıklarıyla ilgili nihai kararları ,TC mahkemeleri,UEFA ,CAS verdi.

 

Buna rağmen, bazı aklı evvel,çok bilmişler ,Şenol hoca şampiyonluğu kaçırdı,puan farkını koruyamadı,şampiyonluk stresini yenemedi diyorlar.

(1)Şayet kabahat Şenol hocada ise bu kupaları istemeye,hak aramaya ve başkalarını suçlamaya hakkımız yok.

(2) Yok,haklıyız diyorsak, hakkımızı arıyorsak, kupalarımızı çaldılar diyorsak ki işin doğrusu da bu,o zaman Şenol Hoca ya da hakkını teslim edelim.

En azından haksızlık etmeyelim.

Çünkü bu tavırlardan biri doğruysa ,diğeri yanlış olur.


Yorumlar (2)
deli gibi seven 8 yıl önce
evet bir degil 2 sefer senol hocam trabzonsporumuzu sampiyon yapmistir..1996..2011.de 1996 da evimizdeki kaybettigimiz mac ..ne sekilde oldugunu cümle alem biliyor..ondan daha ziyade..biz vanspora yenildigimiz haftada..fenerbahce antalyayi aykutun eliyle indirip gol vurusu yapmasiyla 88.dakikada 1 ..0 kazanmisti ve demislerdiki aykut cimlastikciymis ufakken kafayla aldi....halbuki topu koluyla indirdi acin arsivleri bir bakin...senol turkiyenin en iyi hocalarinda biridir...kologlu
özkan 8 yıl önce
Hepsi gercek yüzde yüz katiliyorum.Bu hirsizlar varken kupa almayi kolaymi saniyorsunuz.Günese sonsuz tesekkürler.Insallah yakinda baskanimiz olur.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@