7m

uzungöl yayla otel

Şikeciler böyle karşılandı...!

Spor Toto Süper Lig’in 24. haftasında Trabzonspor'un  Hüseyin Avni Aker Stadı'nda ağırlayacağı Fenerbahçe, uçakla geldiği Trabzon'dan kara yoluyla Rize'de konaklayacağı Dedeman Otel'e gitti.  Sarı-lacivertli kafile iki otobüsle Rize'ye hareket ederken, bi

Spor 09.03.2014, 19:29
Şikeciler böyle karşılandı...!
Spor Toto Süper Lig’in 24. haftasında Trabzonspor'un  Hüseyin Avni Aker Stadı'nda ağırlayacağı Fenerbahçe, uçakla geldiği Trabzon'dan kara yoluyla Rize'de konaklayacağı Dedeman Otel'e gitti. 
 
Sarı-lacivertli kafile iki otobüsle Rize'ye hareket ederken, bir otobüste futbolcular diğerinde ise yöneticiler yer aldı. Bu arada bir grup taraftar Fenerbahçe'yi taşıyan otobüse yumurta attı. Kafile Dedeman Oteli'ne ulaşırken, otel önünde jandarma tarafından geniş güvenlik önlemleri alındı. 
 
Öte yandan, takımlarının Rize'ye geleceğini öğrenen Karadeniz Teknik Üniversitesi öğrencisi bir grup sarı-lacivertli taraftar, otel önünde pankart açıp meşale yaktı. Taraftarlar Fenerbahçeli futbolcuların otele girişi sırasında ise tezahüratlarla şikeci takımlarına destek verdi.

Yorumlar (15)
ömer uludağ 8 yıl önce
Bu şikecilerin Trabzona gelmelerine bile tahammül edemiyorum hele o Bekir İrtegün ve Selçuk yok mu ilk maçta yaptıkları gözümün önüne geliyor .şimdi de Onurun üzerine yürüyün bakalım görelim boyunuzun ölçüüsünü
Cahit Sağır 8 yıl önce
İnsanoğlu müspet olayların yanında her türlü menfi hadisenin savunucusu olmuştur.Buna her türlü örnekle açıklayabiliriz.Önemli olan hakkın yanında olanların sayısının ezici çoğunluğudur.
hasan yener 8 yıl önce
Rizenin yarisindan fazlasinin fenevli oldugunu rizeliler dahil herkes biliyor ve kabul ediyor..
ergün değermenci 8 yıl önce
rıze dussun arkadas dost kardes gorduk kı hıkaye ınsallah yarın fenerı devırecez oda rızeye turkıyeye kapak olacak ınsallah haydı trabzonspor sana guvenıyoruz
mustafabkrcn 8 yıl önce
Rize Trabzon kardeştir şikeciyi karşılayan kalleştir..
Çervatoğlu 8 yıl önce
fındıklı kütüklüyüm dolayısıyla rizeliyim, sülalemizde trabzonspor kurucu üyesi bahri çervatoğlu var. saçma sapan konuşmayın. düşman arıyorsanız içinizdeki iki takımlılara bakın hani hem ts hem gs tutan.
hüsnü ay 8 yıl önce
yarın bunları alkışlayarak karşılayalım sahada en iyi küfür bu olur onlara
Muhammet Yıldız 8 yıl önce
Saat 20:00 da bordo mavi renklerin aşkı ve Allahın izniyle şike sevdalılarını Avni akerin çimlerine gömeceğiz.

90 dakika boyunca haksızlığa karşı isyan edeceğiz. Peygamber Efendimizin de hadisinde buyurduğu gibi

" haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır "
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@