Şike süreci ne zaman bitecek?

Trabzonspor’un 2010-11’de kupasının çalınmasıyla başlayan 3 Temmuz şike sürecinin son bulacağı tarih belli oldu.Edinilen bilgiye göre; Trabzonspor’un ve Türkiye’nin gündeminden düşmeyen süreç 2015’in Mayıs ayında son bulacak. Trabzonspor’un Avrupa’daki ha

Spor 13.12.2014, 12:13
Şike süreci ne zaman bitecek?

Trabzonspor’un 2010-11’de kupasının çalınmasıyla başlayan 3 Temmuz şike sürecinin son bulacağı tarih belli oldu.

Edinilen bilgiye göre; Trabzonspor’un ve Türkiye’nin gündeminden düşmeyen süreç 2015’in Mayıs ayında son bulacak. Trabzonspor’un Avrupa’daki hak arayışının Mayıs çözüleceği öne sürüldü.

Bordo mavili takımda yönetimdeki bir çok ismi bu bilgiye sahip olduğu ancak taraftar baskısından çekinildiği için açıklamaktan kaçındıkları belirtildi.

Özel Haber: Tuncay Lakot/Haber61.net


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
ziyaorhan 7 yıl önce
o süreçten maalesef olumlu bir şey beklemeyelim daha.Üstü tff ve uefa tarafından bir şekilde kapatıldı.Fifa'da devreye girip kupayı bize vermez.
Ne bekliyoz 7 yıl önce
Ne heyecanlanmasi, bu saatten sonra daha ne olabilir? Feneri ihrac etmiş uefa gerekce olarakta onu gösterir. Iş yine tff'ye kalir yani konu kapanir. Kimse boşuna heveslenmesin. Mayis ayi gelsede kapansa bu kupa meselesi, yeterince rezil oluyoruz. Biz 2010-2011sezonunun şampiyonuyuz bunu dünya biliyo. Varsin fb tff bilmesinler
zazaza 7 yıl önce
Bir söz vardır.Ölme eşeğim ölme ot biterde saman yersin.bizimki o hesap
mahmuTS 7 yıl önce
olay uefa için kapanmıştır.bakalım fifa ne karar verecek

Gelişmelerden Haberdar Olun

@