"Şerefsiz, onursuz…" Bu sözler bir TSli yöneticiye ait…

Sosyal medyada olay…Trabzonspor’da hafta sonu yapılan olaylı Olağan Genel Kurul’un yakıları sürmeye devam ediyor.Gene l Kurul üyesi Yavuz Saltık’ın kongredeki Trabzonspor yönetimini hedef alan konuşmasında “Trabzonspor’u sokaktan toplanan insanlarla yönet

Spor 22.12.2014, 12:48

Sosyal medyada olay…

Trabzonspor’da hafta sonu yapılan olaylı Olağan Genel Kurul’un yakıları sürmeye devam ediyor.

Gene l Kurul üyesi Yavuz Saltık’ın kongredeki Trabzonspor yönetimini hedef alan konuşmasında “Trabzonspor’u sokaktan toplanan insanlarla yönetemezsiniz” sözlerini kullanması üzerine salonda kavga yaşanmış ve Çevik Kuvvet ekipleri kavgayı güçlükle durdurmuştu.

Bu olayın yankıları sosyal medya üzerinde sürmeye devam ederken Trabzonspor Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Terzi, sosyal medya üzerinden Yavuz Saltık’a ağır ifadeler kullandı.

Terzi, Saltık’a yazdığı mesajlarda “sen bi yazsana telefon numaranı bana acilen vermezsen de serefsizsin. Bir gün karşılaşırsak bakarsın kimin yüreği yetmez, kimin paçası çekmez. Yüreğim mi yetmez dedin. Çok komiksin sen Yavuz Saltık. Sen kimsin seni tehdit edecem onursuz adam. Yavuz saltık senle işim var. Sokaktan topladığın yönetim dedin ya lan şerefsiz. Tanımıyor musun bizi, biz mi sokaktan toplandık lan" İfadelerini kullandı.

İŞTE O MESAJLAR…

1-161.jpg

2-043.jpg

3-018.jpg

 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
sapkali 7 yıl önce
Bundan yoneticimi olur.Seyirci küfürü biraktı yöneticiler başladı.Trabzonspor bir markadir,yaşam şeklidir.Profil Fotoğrafı neyin ne olduğunu söylüyor zaten.Trabzonspora rağmen bu yöneticiyi taniyan kimse yok.
Zafer KILIÇ 7 yıl önce
Şu adamlar Trabzonsporda yönetici olmuş takım idare ediyor, ondan sonra niye takım 5 bin kişiye oynuyor, bu takım şampiyonluğada oynasa yine taraftar maça gitmez , insanları takımdan soğuttunuz, az olsun bizim olsun mantığı ile nereye kadar bu takımı bitirmeye mi çalışıyorsunuz, yöneticilere bakıyorum konuşmalarına da adamlarda çap yok ne konuşacağını bilmiyorlar, meydan tuvaleti bile teslim edilmez bunları o kadar zayıf bir görüntüdeler, Trabzonsporu bırakın Trabzona tüm Türkiyeye rezil ettiniz, verdiğiniz kongredeki görüntülerle adamların niyeti belli bir gün daha fazla kalıyım, reklamın olsun, ben kimin biliyor musun, kim Trabzonspor yöneticisi batsın senin yöneticiliğin de!!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@