vardallar

Serdar Tatlı Acı Konuştu

Merkez Hakem Komitesi 8. Bölge Güneydoğu Sorumlusu Serdar Tatlı Güneydoğu'da 10 ilin klasman hakemlerine sezon açılışı ile ilgili bir seminer düzenledi. Serdar Tatlı, hakemlere sevgi ve saygı gösterilmesini, aksi takdirde diyalogdan yana olmayacaklarını s

Spor 08.08.2007, 14:32
Serdar Tatlı Acı Konuştu

Merkez Hakem Komitesi 8. Bölge Güneydoğu Sorumlusu Serdar Tatlı Güneydoğu'da 10 ilin klasman hakemlerine sezon açılışı ile ilgili bir seminer düzenledi. Serdar Tatlı, hakemlere sevgi ve saygı gösterilmesini, aksi takdirde diyalogdan yana olmayacaklarını söyledi.

MHK tarafından Güneydoğu 8. Bölge Sorumluluğu'na atanan eski FIFA kokartlı hakem Serdar Tatlı, yeni sezon öncesinde bölge hakemlerine brifing verdi. Diyarbakır Clas Otel'de yapılan toplantıya, tüm bölge hakemlerin yanı sıra Diyarbakırspor Kulübü Başkanı İslam Çetin ve TFF Güneydoğu Bölge Müdürü Serkan Bayhan da katıldı. Hakemlere seminer ve yeni kurallar hakkında bilgi veren Serdar Tatlı, hakemlere sevgi ve saygı gösterilmesini, aksi takdirde diyalogdan yana olmayacaklarını belirterek, "Futbolun her


kesimi ile barışık olmak önemli görevlerimizden birisi olacaktır. Bize saygı ve anlayış gösteren her kurum ve kişiyle diyalog içinde olacağız. Sevgi ve saygı görmediğimiz noktada malesef diyalogdan yana olmayacağız. Çünkü, kısır çekişmelerin Türk hakemliğine hiç yararlı olmayacağını son derece iyi biliyoruz. Türk hakemliğinin bir yere gelmesi aynı ülke futbulunun bir yere gelmesi gibi ona sahip çıkılması ile ilgilidir. Acımasız tutum ve davranışlar bizi her geçen gün daha aşağı çekecektir." dedi. Daha sonra toplantı basına kapalı olarak devam etti.


Yorumlar (1)
cengiz erdöl 14 yıl önce
serdar bey cok güzel konusuyorsunuz ama bunlari ancak

istanbul takimlarindan bekleyebilirsiniz ,cünkü nekadar olsa türkhakemleri hep onlardan tarafa karar veriyor . ben bir trabzonlu olarak size bu saygiyi gösteremem .trabzonsporu türkhakemleri 7defa sampionluktan etti .hatta gecen seson ts fener macinda gine hakem sayesinde maci alamadik .

serdar bey saygiyi sevgiyi önce hakedin ,ve bizden

bir hata görün ,ozaman boynumuz kildan ince .

hersey karsiliklidir .

saygilarimla .

Gelişmelerden Haberdar Olun

@