banner556

Şenol Güneş'ten Fransız muhabire tokat gibi cevap!

Şenol Güneş, Fransa ile Türkiye arasındaki diplomatik krizle ilgili soruya, 'Şiddeti Amerika, Rusya ya da Fransa durdurup, terörü ülkemize sokmayacaksa, askerimiz de oraya gitmez' yanıtını verdi.

Spor 13.10.2019, 21:42 13.10.2019, 21:51
Şenol Güneş'ten Fransız muhabire tokat gibi cevap!

A Milli Takımımız, EURO 2020 Elemeleri H Grubu 8. maçında deplasmanda Fransa ile karşı karşıya gelecek.

Teknik direktörümüz Şenol Güneş, yarınki maç öncesi basın toplantısı düzenledi.

Fransız muhabirin, "Fransa ile Türkiye arasında diplomatik kriz var. Ne diyeceksiniz?" şeklindeki sorusuna Şenol Güneş cevabı yapıştırdı:

"TERÖRÜ ÜLKEME SOKMAYACAKLARSA, ASKERİM DE ORAYA GİTMEZ"

"Bir ülkenin dışına çıkmak, başka ülkenin isteyeceği bir şey değil. Bunu yapanlar var ama Türkiye bunlardan değil. Türkiye, çevresindeki teröristlerin sürekli içeri sızdığı bir ülke, bir müdahale durumu var. Bizim çocuklarımız da asker. Şiddeti Amerika, Rusya ya da Fransa durdurup da, terörü bizim ülkemize sokmayacaksa, bizim askerimiz de oraya gitmez, kimse bunu merak etmesin. Maça gelenler keyif almaya gelsin. Fair Play içinde izlemeye çalışsın. Olumsuzluk olsun istemiyorum, gerginlikler olmasın. Futbol herkesin bir araya gelebildiği spordur. Fransız taraftarların da, Türk taraftarların da dostane şekilde maçı izlemesini diliyorum."

Yorumlar (6)
ERcan 1 yıl önce
Bravo hocama
Muhammed demir 1 yıl önce
İste gerçek Trabzon lu yahu bu İmamoğlu nasil bir trabzonlu hic bize benzemiyo baris istiyor mus simdide lan baris vardida bizmi savasiyoz
Helal 1 yıl önce
Şenol KAPAKÇIOĞLU... tebrikler
Trabzonlu deilmi helal 1 yıl önce
Supperrrrrrr
Yalan mı? 1 yıl önce
Müslüman çok iyi müslüman öldürür.
Ersan 1 yıl önce
Bir de sahada iyi sonuç alırsak süper olacak...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@