Şenol Güneş'in ilk ziyaretçileri

Mehmet Ali Yılmaz Tesislerindeki ziyarette Şenol Güneş, dernek yönetim kurulunu çok samimi bir ortamda karşıladı. Zaman zaman esprilerin yapıldığı ziyaret sırasında Şenol Güneş yaptığı konuşmada, göreve başladıktan sonra kendini ilk ziyaret gelenlerin der

Şenol Güneş'in ilk ziyaretçileri

Mehmet Ali Yılmaz Tesislerindeki ziyarette Şenol Güneş, dernek yönetim kurulunu çok samimi bir ortamda karşıladı.

Zaman zaman esprilerin yapıldığı ziyaret sırasında Şenol Güneş yaptığı konuşmada, göreve başladıktan sonra kendini ilk ziyaret gelenlerin dernek yönetim kurulu olduğunu vurgulayarak. ''Geçmişte kader birliği yaptığım insanların yeri benim için ayrıdır. Trabzonspor zaman içerisinde kendi değerlerinden uzaklaştı. Bunu yeniden hayata geçirmek zorundayız. Bunun içinde paylaşıma ihtiyacımız var. Bu nedenle uyarılarınıza ihtiyacımız var. Bu ziyaretle bana moral ve güç verdiniz. Benden derneğe gerekli desteği vermeye çalışacağım. Vakit buldukça derneğe gelerek sizlerle birlikte olmaya çalışacağım.''dedi.

Dernek Başkan Yardımcıları İlyas Akçay ve Turgay Semercioğlu da ziyaret sırasında yaptıkları konuşmada, yeniden Trabzonspor'a gelmesinden duydukları memnunluk ve mutluluğu dile getirerek '' Öncellikle yeni görevinde başarılar diliyoruz. Dernek yönetimi ve eski takım arkadaşların olarak hep yanındayız. Desteğimiz seninle birliktedir. Hepimiz Trabzonspor'un yeniden şampiyonluklar yaşamasını istiyoruz. Bize düşen görevi bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yapamaya hazırız.''diye konuştular.

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler