banner491

Şenol Güneş: "Yusuf Yazıcı eksik giderilmesi gereken bir oyuncu"

Şenol Güneş Yusuf yazıcı konusunda açıklamalarda bulundu.

Şenol Güneş: "Yusuf Yazıcı eksik giderilmesi gereken bir oyuncu"
banner455
banner432

Trabzonspor'un efsane ismi A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Hekimoğlu Trabzon FK Kulübü’nün yeni yapılan kulüp tesislerinde Hekimoğlu Trabzon FK kulüp Başkanı Celil Hekimoğlu ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Burada sezon başında Trabzonspor'dan Fransa'nın Lille takımına transfer olan Yusuf yazıcı ile ilgili konuşan Güneş "Yusuf Yazıcı eksik giderilmesi gereken bir oyuncu" olduğunu söyledi.

Şenol Güneş, "Futbolcu fakir aile çocuklarından çıkıyor. Biz bahçede çiçek yetiştirmek istiyoruz. Eğitim tek başına futbol eğitimi değil. Yetenekli futbolcuyu bulmak güzel şey. Yarışmayı geçiyor, eğitilmesi gereken dönemi pas geçiyor üste geliyor ama o eksikliklerini daha gideremiyor. Mesela Yusuf Yazıcı burada yetişti. Yusuf halen daha eksik giderilmesi gereken bir oyuncu. Ama baktığınız zaman üst seviye bir oyuncu. Doğru ama hala eksiklik var. O eksiklikleri giderebilirsek daha iyi olacak. Onunla Abdülkadir’in çıkması bu şehir ve çocuklar için örnek olacak. Eğiticilerin de eğitilmesi gerekiyor. Karakter gücü olmadan oyuncu geliştirilemez. Kuşun uçması gerekiyor. Tek kanatla uçamaz" ifadelerini kullandı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
AKIN
AKIN - 4 hafta Önce

HE HE MİLLİ TAKIMDA YERİNE OYNATTIĞIN HAKAN YA DA OĞUZHAN ONDAN DAHA İYİ SANKİ İKİNCİ FATİH TERİMSİN

Akına Cevap
Akına Cevap - 4 hafta Önce

Icraata değil sonuca bakacaksin

AKIN
AKIN @Akına Cevap - 4 hafta Önce

BALLARI BİTTİĞİNDE BAKACAĞIZ,HER SONUÇ YOLUN DOĞRU OLDUĞU ANLAMINA GELMEZ. İSTANBUL KİRLİ DİYORDU YA ODA İSTANBULLU ARTIK.

Kalyoncu
Kalyoncu - 4 hafta Önce

Eksikleri nelermiş Bay Şenol az açıklarmısın sende İstanbul medyasına yaranmak için Trabzonspor orijinli futbolcuları oynatamıyorsun. Senin eksiğin yokmu maç sonu demeçlerinde eğer takımın berabere yada mağlup olmuşsa konuştuklarının bir kelimesi bile anlaşılmıyor

Yalcinx5
Yalcinx5 - 4 hafta Önce

oynattigin irfancan cok ozel topcu heralde hic eksigi yok ondan oynatiyosun hos senim derdin sikintin trabzon ama elbet hesabi odenir akyazinin ismi degisince

Oktay
Oktay - 4 hafta Önce

Şenol Hocam.Eksiği olabilir,bunu da çalışarak kapatabilir Yusuf.Lakin Ozan Tufan ın,Yusuf dan ne üstünlüğü var?onu da bize bir anlat bizde bilelim.

banner441

banner472