Şenol Güneş'ten tepki

Şenol Güneş maç sonunda tepki gösterdi.

Spor 29.04.2018, 23:00 29.04.2018, 23:03
Şenol Güneş'ten tepki

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Galatasaray derbisinin ardından maçla ilgili açıklama yapmadı, "Konuşacak bir şey yok. Birçok değerin anlamını yitirdiği bir ortamda monolog yapıldığını, diyalog yapılmadığını söyledim" dedi.


 

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Galatasaray derbisinin öncesinde olduğu gibi sonrasında da karşılaşmayla ilgili açıklama yapmadı. Güneş, yayıncı kuruluşa verdiği röportajda, "Konuşacak bir şey yok. Maçtan önce de söyledim. Birçok değerin anlamını yitirdiği bir ortamda monolog yapıldığını, diyalog yapılmadığını söyledim. Teknik olarak da söyleyecek bir şey yok, yenildik, kaybettik, üzgünüz" diye konuştu.

"MECBUR OLDUĞUM İÇİN GELDİM"

Güneş, maç öncesi de, "Bu röportaja mecbur olduğum için gelmek zorundaydım. Çok şeyin değerini kaybettiğini düşünüyorum. Söyleyeceğim şeylerin önemi yok, teknik yorum yapmayacağım. İki takıma da başarılar diliyorum" şeklinde bir açıklama yapmıştı.

BASIN TOPLANTISI

Spor Toto Süper Lig'de Galatasaray'a 2-0 mağlup olan Beşiktaş'ın teknik direktörü Şenol Güneş, maç sonrası düzenlenen toplantıda karşılaşmayla ilgili değerlendirmede bulunmadı.

Derbi maçın ardından düzenlenen basın toplantısında "Benim fazla konuşacak bir şeyim yok." diyen Güneş, mecburiyetten basın toplantısına katıldığını söyledi.

Birçok değerin anlamını yitirdiğini belirten Güneş, 1 dakikadan az süren açıklamasında şunları söyledi:
"Bu maçla ilgili konu değil. Açıklamalarımızın artık monoloğa döndüğü, diyaloğun kalmadığı bir ortamda ne söylediğimizin hiçbir anlamı yok. Onun için yorum yapmayı da doğru bulmuyorum. Bundan sonra söyleyecek bir şeyim yok. Çünkü mecburiyetten buraya geliyoruz. Konuşmalarımızın, davranışlarımızın toplum nazarında bu şekilde aşağılandığı bir ortamda söz söylemek yerine sizin gördüklerinizi yazmanın ve değerlendirmenin daha çok katkı yapacağını düşünüyorum. Çok teşekkür ediyorum. İyi akşamlar."

Şenol Güneş, soru almadan basın toplantısını tamamladı. 

Yorumlar (3)
Doktor TS 3 yıl önce
Şenol hocam artık yuvana dönme vaktin geldi. Seni daha fazla yıpratmalarına izin verme şu bizans ellerinde.. Trabzon seni bekliyor..
Necip Uzunalioglu 3 yıl önce
Kaypakların dünyasında adam olmak, adam gibi kalmak , Trabzonsporlu olmak daha da zordur.
Üzülme hocam futbol ortaoyunu olmuş.
TFF kimi isterse onu şampiyon yapıyor.
10 yılda iki kez beşiktaş jimnastik kulubu, dorder de diğer buyutulmusler şampiyon olur.
TS zaten figüran.
Sen gideli soyup soğana cevirdiler.
Yaprak kıpırdayacak hal bırakmadılar.
ahmet 3 yıl önce
Senin camian burası hoca. sana sahip çıkacak kurum ts'dir. geri dön yuvana şampiyon yap bizi hocamm

Gelişmelerden Haberdar Olun

@