banner491

Şenol Güneş o iddiaları yalanladı

Şenol Güneş, 'Muhammed ve Umut'u önerdi iddialarını yalanladı.

Şenol Güneş o iddiaları yalanladı
banner492
banner432

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, kendisi hakkında kamuoyunda çıkan Bursaspor'un oyuncuları Muhammed Şengezer ve Umut Meraş'ı eski kulübü Beşiktaş'a önerdiği yönündeki haberleri yalanladı.

Şenol Güneş, yaptığı açıklamada bütün kulüplere eşit mesafede olduğunu belirterek şunları kaydetti: 

"Maçları izliyorum, düşüncemi zaten televizyonda söylerim. Yok şu oyuncuyu şuraya söylemişim, onu tehdit etmişim, oraya tavsiye etmişim, şu transferi beğenmemişim gibi yazılar bana ait olan sözler değil. Hiçbir kulübün transferine karışmam. Hiçbir oyuncuya nereye gitmesi gerektiğini söylemem. Ancak oyuncuların başarılı olmasını isterim. Benim ağzımdan çıkmayan ve bana ait olmayan sözlerin kamuoyunda kullanıp bunlar üzerinden gündem yapmaya çalışanları kınıyorum, doğru bulmuyorum. Kaleci Muhammed ve Umut Meraş'la ilgili ya da Fenerbahçe'nin veya Beşiktaş'ın transferiyle ilgili söylemim olmadı. Benim için bütün kulüpler şu anda eşit mesafededir. Tabii ki çalıştığım Beşiktaş'ta güzel günlerim geçti. Oradan ayrılırken üzüldüm ve bende özel bir yeri vardır. Doğduğum ve büyüdüğüm kendimi ait hissettiğim şehrin takımı Trabzonspor'u da dışlayamam. Ancak benim için şu anda Fenerbahçe, Bursaspor, Başakşehir, Kayserispor, Konyaspor da hepsi Türkiye'nin güzide kulüpleridir. Hepsinin de yanına gideceğim. Bundan hiçbir rahatsızlık duymam. Hiçbirini diğerine üstün koymam. Zaten yarışta herkes birbirini geçmeye çalışacaktır. Onun dışında başka bir olayım yoktur benim." 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet can
Ahmet can - 3 ay Önce

Bu İstanbul hayranlığı neden birde istersen Trabzonu dışla Trabzon'a en büyük ihaneti kendi evlatları yapıyor

Ahmet can
Ahmet can - 3 ay Önce

İstersen birde Trabzonu dışla bu İstanbul hayranlığı nerden

onur
onur - 3 ay Önce

adam ne söyledi ki bu kadar olumsuz konuşuluyor, milli takımın hocası şu an ve her takıma eşitim diyor, fenerbahçe'yi de çalıştırabilirim mi demiş, ki rüyamda görsem inanmam ve zaten fenerbahçeliler de onu istemez, bu halde sorun nedir yani !?

alper özkan
alper özkan - 3 ay Önce

istanbul sevdası bitmedi.beğenmediğimiz fatih terim galatasaraydan başka takım çalıştırmam dedi ama bizim ki teklif gelse feneri de çalıştırır

banner441

banner472