7m


7m

hyundai

Şenol Güneş: Karşımızda daha üstün bir ekip vardı

Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, 3-0 yenildiğimiz İtalya maçından sonra açıklamalarda bulundu. Güneş, ' Önümüzde iki maç var, ikisini de kazanmak isteyeceğiz' dedi.

Spor 12.06.2021, 00:38
Şenol Güneş: Karşımızda daha üstün bir ekip vardı

EURO 2020'nin açılış maçında ev sahibi İtalya'ya 3-0 kaybeden Milli Takım 'da Teknik Direktör Şenol Güneş, maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Şenol Güneş, 'Beklentimiz güzel oyun, rakiple kora kor oynayan bir oyun düşündük. Rakibin baskısından çıkamadık ve kolay top kayıpları yaptık. İkinci gol sonrası moral ve fizik açıdan düştük. Karşımızda daha üstün bir ekip vardı. Temposu, teknik kapasitesi daha iyiydi. Biz de savunmadan çıkarken top kayıpları yaparak daha mahkum oynamaya başladık. Bizden daha iyi bir takıma kaybettik. Onlar ne kadar iyiyse, biz de o kadar kendi oyunumuzun gerisinde kaldık. Bugünkü maçtan alacağımız puan bize katkı yapardı ama bu bir turnuva. Kazansak da bu yarış bitmeyecekti. Kaybettiğinizde bu iş daha zorlaşıyor. Önümüzde iki maç var, ikisini de kazanmak isteyeceğiz' dedi.


Yorumlar (31)
Murat mert 1 yıl önce
Şenol Hocam sen bunca yıllık futbol hayatından böyle rezil bir taktik ve futbol çıkarıyorsan biz ne diyelim sana.
adalı 1 yıl önce
söyledikerinin hepsi hikaye,,, tek fark vardı maçta onlar koştu biz yürüdük...
Görünen köy 1 yıl önce
Rakip ceza sahasına gelene kadar müdahale de yetersiz kalındı! Defansla kaleci arasında bu kadar geri pas yapılan bir maç hatırlamıyorum!
Engin 1 yıl önce
Sahaya çıkmasaydın o zaman Şenol hocam bu kadar korktuysan yine 3/0 biterdi. Ayıptır ya biz San Marino muyuz ki 72 dakika korner bile yok, rakib kim olursa olsun bu oyunun mazereti olamaz Şenol hoca
Bordo 1 yıl önce
Sen eğer haken yusuf un oyununu yol sayıp oynarnayarak veya maç için de çıkarırsan olmaz , yusuf ikili mücadele yapıyordu pas top taşıma vardı ortasahada perde yapıyordu ilk yarı berabere geçti aldın oyun dan italyanlar rahat geçiş yaptı, hoca Sen de maalesef diğer kulüplere şirinlik olsun veya nederler diye oyuncu alıp çıkarma var bu şekil mt kadrosu olmaz.
Ali 1 yıl önce
Sen zaten ancak beraberliğe oynarsın. Galip gelirsen kar. 80 lerden beri bu kadar ruhsuz, korkak ve mahkum oynayan bir milli takım görmedim yine filozofluk yapar milleti uyutursun
Bayburtlu 1 yıl önce
Oyun olarak Daha üstün olabilirler ama bizde oyuna hiç karakter koyamadık çok korkak oynadık
Hamza bucak 1 yıl önce
Hiç önemi yok bu spor millet aç ken işi yokken eve ekmek ğötüremezken sülük ğübi 3 yerden 4 yerden maaş alan akp lileri konu edin bizim verğilerimizden yok Telekom yğnrtim kurulu üyesi yok bilmem ne deyip ayda 60 bin 90 nin 160 bin maaş aşan herzeleri yazın Allah onlara aldıkları her kuruşu haram etsin kan irin zehir olsun ve onlara bu şehitler ülkesinin paralarını lüpleten o baştaki nede haram zıkkım olsun hakkım milli takım yenmiş yenilmiş ülke yeniliyor ülke
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@