Şenol Güneş hangi takıma gidecek?

Bursaspor’da sözleşmesi biten Şenol Güneş’in hangi takımla anlaşacağı merak konusu.Trabzonspor’da uzun yıllar görev yapan geçtiğimiz sezon Bursaspor’da iyi bir sezon geçiren deneyimli teknik adamın yeni takımının hangisi olacağı belirsizliğini koruyor.Bur

Şenol Güneş hangi takıma gidecek?

Advertisement Advertisement

Bursaspor’da sözleşmesi biten Şenol Güneş’in hangi takımla anlaşacağı merak konusu.

Trabzonspor’da uzun yıllar görev yapan geçtiğimiz sezon Bursaspor’da iyi bir sezon geçiren deneyimli teknik adamın yeni takımının hangisi olacağı belirsizliğini koruyor.

Bursaspor’da yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeni ile transfer listesinde bulunan bir çok oyuncunun alınamamasından endişe duyan deneyimli teknik adamın kadro üzerinde bu şartlarda otorite kurmakta zorlanacağı için Bursaspor serüvenini devam ettirip ettirmeyeceği bilinmiyor.

Ziraat Türkiye Kupası final maçı sonrası Bursasporlu yönetimle bir araya gelecek olan Güneş’in bu görüşme sonrası karar vereceği ifade edildi.

Süper Lig takımlarından Başta Beşiktaş ve Galatasaray olmak üzere birçok takımın transfer listesinde bulunan deneyimli teknik adama yurt dışından da bir çok teklif var. Çin,Kore ve Japonya’dan ciddi teklifler alan Güneş’in tercihini yurt içinden mi yurt dışından yana mı değerlendireceği önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
gürkan özer
gürkan özer - 4 yıl Önce

Şenol istanbulun üç korumalı takımından birisinde hocalık yapmayı kabul ederse kendisine geçmişine geleceğine ihanet etmiş olur.Otuz yıldır İstanbul kirli sisteminin nemalanıcıları olarak üç İstanbul takımının haksızca adaletsizce utanmazca faydalandıkları sistemin gadrına sürekli olarak uğramış ve kazanacağı bir sürü başarının kirli sistemin leşcileri tarafından çalınmış olan Şenol güneş eğer bu pislik düzenin tarafında bir rol alacaksa kendisine ihanet etmiş olur

Emrullah tanınmış
Emrullah tanınmış - 4 yıl Önce

Senol gunes istanbula giderse gunes gibi batar söner

banner426

banner204