Şener'den Yılmaz'a teşekkür

Özellikle yaşanan Denizlispor maçından sonra Onursal Başkanın medyada yer alan değerlendirmelerinin morallerin yükselmesi adına büyük önem taşıdığının altının çizildiği mesajda şu görüşlere yer verildi; “Takımımızın zirve mücadelesi yaptığı şu günlerde ya

Spor 26.02.2009, 12:31
Şener'den Yılmaz'a teşekkür

Özellikle yaşanan Denizlispor maçından sonra Onursal Başkanın medyada yer alan değerlendirmelerinin morallerin yükselmesi adına büyük önem taşıdığının altının çizildiği mesajda şu görüşlere yer verildi;

“Takımımızın zirve mücadelesi yaptığı şu günlerde yaşadığı talihsiz Denizlispor maçı sonrasında medyada yer alan değerlendirmeleriniz yönetim kurulumuz başta olmak üzere teknik heyet ve futbolcularımızın morallerinin yeniden yerine gelmesi doğrultusunda son derece önemli bir rol oynamıştır. Geçmişte olduğu gibi Trabzonspor'umuzun yeni ve daha büyük zaferlere ulaşabilmesinin camiamızın sizin gibi değerli mensuplarının sahip çıkması ve desteğiyle gerçekleşeceğine olan inancımızı yineliyor, bu vesileyle katkılarınıza teşekkür ediyoruz”

Yorumlar (3)
Adem sogut 12 yıl önce
Onursal Başkanımız Sayın Mehmet Ali Yılmaz'a teşekkür ederiz.Hep birlikte el ele verirsek 25 yıldır özlemini hasretini çektiğimiz şampiyonluğu yakalarız.
boztepeli tsbirlik 12 yıl önce
kulübümüzün önde gelen herbireyi takımımıza destek verir ve oyuncu kadrosu ve yönetimin yanında yer alırsa bizi kimse engelleyemez. ve bu nedenle sayın onursal baskanımızın gösterdiği bu destek içerikli mesajı diğer eski baskan ve yönetici, işadamlarınında göstermesini dileriz..
cevahiroğlu 12 yıl önce
bunun adına mehmetali derler. kimse birşey anlamaz ama çok şey eder. tehlikeli adamdır. konuşuyorsa vardır bildiği. konuşuyorsa vermişdir göz dağı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@