banner526

banner533

banner513

Şener'den Yanal açıklaması

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener Kulübün resmi internet sitesine açıklama yaptı.YANAL'I KİMSE YIPRATAMAZŞener, zirve mücadelesini sürdüren ekibin bazı çevrelerce yaratılan suni gündemlerle meşgul edildiğini ifade ederek, özellikle Teknik Direktör Ersun Yan

Spor 10.02.2009, 14:55
Şener'den Yanal açıklaması

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener Kulübün resmi internet sitesine açıklama yaptı.

YANAL'I KİMSE YIPRATAMAZ

Şener, zirve mücadelesini sürdüren ekibin bazı çevrelerce yaratılan suni gündemlerle meşgul edildiğini ifade ederek, özellikle Teknik Direktör Ersun Yanal'ın bu kişilerce yıpratılmasına izin vermeyeceklerini vurguladı.

HOCAMIZLA PROBLEMİMİZ YOK

Yanal ile son derece uyumlu bir çalışma süreci yaşandığına değinen Şener, “Gerek bizim gerek camianın hocamızla ilgili bir problemi yoktur. Olması da mümkün değildir. Kendisini başarılı buluyoruz. Zaten takımın puan sıralamasındaki konumu ve sahadaki görüntüsü bunu göstermektedir” dedi.

SÖZLEŞME TEKLİFİ YAPACAĞIZ

Gerçekler bu yöndeyken sergilenmeye çalışılan yaklaşımı ligdeki başarıyı köstekleme çabaları olarak yorumlayan Başkanımız Şener, şunları söyledi; “Tüm transfer çalışmalarını birlikte yaptığımız, gelecek yılın planlamasını şimdiden organize ettiğimiz bir ortamda sarfedilen sözler ve yorumlar gerçek konumumuzla bağdaşmamaktadır. Şu anda bir anlaşmazlığımız olmadığı için anlaşma yapmak gibi bir acelemiz de doğal olarak yoktur. Takımımızın yaşadığı yoğun dönemi geçirip kendisiyle bugüne kadar olduğu gibi bir sohbet ortamında, müsait bir zeminde, gelecek yıllarla ilgili görüşmemizi gerçekleştirerek sözleşme yenileme teklifimizi ileteceğiz. Bu noktada altınızı çizmemiz gereken hocamızla ilgili hiçbir sorumuzun olmadığıdır. Kendisine güveniyoruz, başarılı buluyoruz ve yolumuza birlikte devam etmek istiyoruz”

HERKES SAĞDUYULU DAVRANMALI

Sözlerinin sonunda camiamıza da mesaj veren Şener, şöyle konuştu;

 “Zirve yarışının sürdüğü bu günlerden sezon sonuna kadar camiamızı uyarmak istiyorum. Bundan böyle sporcularımız ve teknik kadromuzla ilgili çıkarılacak asılsız haberlere ve dedikodulara itibar etmesinler ve önemsemesinler. Bunu başarımızın devamlılığı ve motivasyonumuzun sadece hedefe kilitlenmesi adına son derece önemli görüyoruz. Herkesten de bu anlayışla sağduyulu davranmasını bekliyoruz”

Yorumlar (9)
karadeniz hasreti 12 yıl önce
eyvallah baba
ofluyattara 12 yıl önce
kim ne derse desin bazen bizde kızsakda ersun hocadan iyi hocayı kimse getiremez bu takımın basına en iyi yerli hoca ersn yanaldır takım inanılmaz tempolu futbol oynuyo ve sakatlık sorunu yaşamıyo ersun yanala güveniyoruz sonuna kadar arkandayız hocam bu hafta beşiktaşı yenersek şampiyonlugu garantilemiş kadar oluruz diyorum ben
bestekar 12 yıl önce
o insanlar suni gundem yaratmak için uğraşıyorlar.biz ilgilenmiyoruz.kim ne derse desin hocamıza ve yönetimize,futbolcularımıza guvenimiz tam.it ürür kervan yürür.
gumushaneli 12 yıl önce
helal olsun sana be senin gibi başkan zor bulunur.varol gözüne dolandum varol.bundan sonra maçlarda dik horan oynmasını istiyorum tüm ekip sahada bize ancak bu yakışır el ele herkes oynayacak hocasından futbolcusuna herkes.
trabzon-ts 12 yıl önce
başkan dediğin sadri şener gibi olur.futboldan anlayan tecrübeli duruşu dik,adam gibi adam.yolun açık olsun büyük başkan.
yusufelili 12 yıl önce
Başkanımız doğru söylüyor. Ersun hoca ile yakaladığımız hava ve geldiğimiz nokta mükemmel. Bu durumun devam etmesi için nifak tohumu atmaya çalışanlara fırsat vermemeliyiz. Ersun hoca hem teorik bilgi, hem çalışkanlığı ve sistemiyle tam donanımlı bir teknik direktör. TS ile nice başarılı yıllar geçirmesi en büyük dileğimiz. Kıskananlar çatlasın...
casa 12 yıl önce
Trabzonsporlu gibi veya Trabzonspora sempatisi var gibi olan ulusal yazılı ve görsel basında görevliler Kulübümüzün en derin kuyu kazıyıçılarıdır.Dikkat edilmesi gerekenler bu tiplerdir.Onlara''gölge etme başka ihsan istemem''deyip geçelim.
birinciso 12 yıl önce
Ersun hoca ile Trabzonsporu ayırmak büyük bir hata olur.biz Ersun hocayı çok seviyoruz.biz bir maç kaybı sonra çıkıp ona buna laf atanlardan değiliz çünkü biz gerçek Trabzonsporluyuz.Ersun hoca büyük bir teknik direktördür ve Trabzonsporum içinde büyük bir şanstır.Bütün gerçek Trabzonspor taraftarına seslenyorum bizi yıprtamaya çalışan ulusal basına kanmayın ve yönetimin desteğiyle büyük işler başaran Ersun Hocaya desteğimizi gösterelim.Nuri Albayrak yönetiminin görev başında bulunduğu süerece tek doğru ve en doğru yaptığı iştir.Arkadaşlar ersun hoca gibi bir teknik direktör kolay kolay bulunmaz.biz bunun acısını çok yaşadık artık ders almalı ve bunun öenüne geçmeliyiz.HEP DESTEK TAM DESTEK ERSUN HOCA.....HEP DESTEK TAM DESTEK TRABZONSPORUM
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@