7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Şener: İnsanlar neden bu hale geldi

Haber61.net - Özel haber- Trabzonspor eski başkanı Sadri Şener Haber61 TV'ye açıklamalarda bulundu.Sadri Şener insanların nasıl bu hale geldiğini bulmak lazım diyerek "Trabzonspor ceza alacak bu doğru ama bu sadece bu kadar değil. Trabzon insanları ne den

Spor 12.03.2014, 15:51
Şener: İnsanlar neden bu hale geldi

Haber61.net - Özel haber- Trabzonspor eski başkanı Sadri Şener Haber61 TV'ye açıklamalarda bulundu.

Sadri Şener insanların nasıl bu hale geldiğini bulmak lazım diyerek "Trabzonspor ceza alacak bu doğru ama bu sadece bu kadar değil. Trabzon insanları ne den bu hale geldi bunu düşünmek lazım. UEFA Fenerbahçe'ye ceza veriyor. Neden verdi şike yaptığı için bunlardan sonra sen Fenerbahçe'ye ceza vermiyorsun. Sahaya yansımadı diyorlar. Tamam sahaya yansımasın ama bizim maçlarda teşvik verildiği kesin. İnsanların hakkını vermiyorsun. Bunun karşılığında sahaya taş atmak mı lazım tabi ki hayır" dedi.

Sadri Şener açıklamalarını şöyle sürdürdü;

TRABZON'UN TANSİYONUNUN DÜŞÜRÜLMESİ LAZIM

Mücadeleye devam etmeklazım ama şehrin tansiyonunu da düşürmek lazım. Nasıl olur bu. Saha sonuçları ile . Hami ne kadar doğru bilmiyorum. İyi futbolculukla iyi hocalık aynı şeyler değil. Trabzon insanı biraz sinirli ama bundan sonra sakin olmak durumunda. Trabzon siyasilerinin çok bir yaptırım gücü yok. Onlarada fazla yüklenmemek lazım. Onların da bazı çekinceleri var.

TRABZONSPOR 3-5 KİŞİYLE YÖNETİLEMEZ

[PAGE]

Bu saatten sonra onunda yapacağı çok bir şey olduğunu düşünmüyorum. Sağ solu ile ipleri koparmış. Trabzonspor kulübü çok büyük bir kulüp 3-5 kişiyle yönetemezsin 1461’in durumu ortada. Şimdi ceza alacağız. Kendi sahamızda oynayamayacağız buda ayrı bir külfet getirecek.

FEDERASYONU KÖŞEYE SIKIŞTIRMAK LAZIM

Kupa gelmelidir. Fenerbahçe ceza almalıdır ki Trabzon halkı yumuşasın. Kupanın gelmesi bir lobi işi bu konuda hukuki ilişkiler çok önemli ben olsman anayasa mahkemesine müracat ederim. Federasyonu köşeye sıkıştırmak lazım. Seçim var Trabzon önemli bir güç olursa birşeyler olabilir. Bu işler susarak ta olmaz.

BAŞKANLIĞI TEKRAR DÜŞÜNÜYOR MU?

Biz başka genç arkadaşlar çıksın istiyoruz. Bakıyoruz yeni arkadaşlar çıkıp ileri gidemiyorlar. Üretebilien insanlar olması lazım. Geri dönmeyi şuanda düşünmüyorum.


Yorumlar (10)
A. Nevzat Doğru 8 yıl önce
Sayın efsane başkan ,en büyük arzumuz tekrar Klubün başına gelmenizdir ancak Hami hakkında yanlış düşünüyorsunuz, Hami ye en az 2 yıl şans verilmeli , şampiyonluk Hami ile gelebilir , ben buna inanıyorum.
ahmet şahin 8 yıl önce
Başkan çok yoruldun, çok yıprandın. Ama asıl şike yapılırken dik duracak bir yönetimin olmadı ve tek başına kaldın. Yapabildiklerin ve yapamadıklarınla sana teşekkür ediyoruz. En azından bişrileri gibi Fenerli şikecileri televizyonuna çıkarıp konuşmadın.
numan altuntaş 8 yıl önce
takımın bu hale gelmesinde en büyük etkendir. kulüp tarihinin en büyük borcuna sokulmasında nedendir. sorumsuzca harcamalardır, yanlış futbolcu transferleri, şişirilmiş bonservis bedelleri, işe yaramayan yabancı ve yerli futbolcu transferleri bu sonu hazırlamıştır. ha gelen de gideni aratır duruma düşmüştür...
toprak sengun 8 yıl önce
birisi çıkıp size ;ben bu takımı şampıyon yapacagım ama 300 milyonda borç olacak dese göbek atarsınız..şener de bunu yaptı işte..öyle ya da böyle şener bu klübe bir şampıyonluk bıraktı ..peki yerine gelen ne yaptı..durum ortada..o yüzden boş konuşmayın..evet şener başkanlıktan gitmeliydi ancak yerıne ondan daha üstün birinin gelmesı gerekıyordu...bu hacıosman olamaz..görüyoruz işte...
tarık buğra 8 yıl önce
borçlar yapmışl olabılır ama onun sayesınde 30 yıl sonra şampıyon olduk,süper kupa geldi,paça ıslanmadn balık tutulmuyor
alirıza derman 8 yıl önce
büyük kulup büyük hoçalarla başarılı olur futbolcu hoçasına inanması lazım trabzonspor deneme yeri deyil

başarısını ispat etmiş kişiler olması lazım yavaş yavaş küçülüyoruz bunu kimse görmüyomu. haminin işimi bu allah aşkına
ali 8 yıl önce
Her sözüne Trabzon küçük bir şehir ile başlayan, olan kaynakları da beş para etmez oyunculara yüz para verip alan birisinin yeniden başkanlığı hayal etmesi garip.
Ahmet Tabakoğlu 8 yıl önce
Herkes Sadri ŞEner'in değerini bilemediğimizi itiraf etsin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@