Şener: Hami ve Ünal'ı alacağız!

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, 4-0 kazandıkları İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının ardından iddialı konuştu. Basın mensuplarına yaptığı açıklamada, sergilenen mücadeleden ötürü teknik heyetini ve futbolcularını kutlayan Şener, ''Lig devam e

Spor 01.11.2008, 18:52
Şener: Hami ve Ünal'ı alacağız!

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, 4-0 kazandıkları İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının ardından iddialı konuştu.

Basın mensuplarına yaptığı açıklamada, sergilenen mücadeleden ötürü teknik heyetini ve futbolcularını kutlayan Şener, ''Lig devam ediyor ve 9 maç geride kaldı. İnişler, çıkışlar olabilir. Bu doğaldır. Ligin en iyi takımlarından biri Trabzonspor'dur. Umarım böyle gider ve sezonu mutlu sonla tamamlarız'' dedi.

Medya mensuplarının, Hakan Şükür ile ilgilendikleri yönündeki iddiaları hatırlatması üzerine, esprili bir şekilde konuşan Şener, ''Hayır, biz Hami ile Ünal'ı almayı düşünüyoruz'' derken, kendilerine yöneltilen eleştiriler için de şunları söyledi:
''Trabzon halkı eleştirmek için dünyaya gelmiştir. Bugün İstanbul'da iyi bir taraftar grubu vardı. Küfür etmeden maçı takip ettiler. Şu ana kadar 450 bin YTL ceza aldık. İnşallah bunlar olmaz.''Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (16)
yavuzalkan 13 yıl önce
Sayın başkan sövüp küfür edenler bide para vermeden maça gelen beleşçiler her türlü zarar
nuri cebiroglu 13 yıl önce
sayın şener ts saygı duyulan başkanlardan en başında gelenlerdensınız.trabzonspor yenılmesıne kahroluyoruz buna hakkımız var sanırım.asıl kahroldugumuz antep bızı ezıyor yenıyor futbolcularda tek bır tepkı bıle yok. onlara para yetiştiremıyorsunuz herkes aldıgı paranın hakkını verecek.bır tane trabzonsporumuz var. ınşallah onu bu yıl şampıyon göreceğiz.
akcaabatli 13 yıl önce
Her ne ile ilgilli olursa olsun spor alanlarının tümünde küfürü şiddetle kınıyorum.Sövenler önce sövülenlerin yerine kendisini koysun...Tüm trabzonspor taraftarlarını bu hususta artık kendilerine daha dikkat etmesini arzu ediyorum.Lütfen stadlara annemizi kızımızı,bacımızı da huzurlu bir şekilde alıp gidebilelim.Her futbolcunun ve hakemin veya her insanın annesi ve namusu en az küfredenlerinki kadar değerli ve kutsaldır.

Saygı lütfen
lacura 13 yıl önce
Sayın başkan : Trabzon halkı eleştirmek için değil hep önde olmak için mücadele verir.Biz trabzon sporu veya sizi eleştiriyorsak iş için eleştirmiyoruz .. Kendimizce yanlış görüyoruz ve yazıyoruz.Ama yine siz çıkıp şunu söylüyorsunuz : takım biraz kötü gitti mi bana değil YANAL'a sorun diyorsunuz..O ne oluyor başkan ? Antepe 3.0 gs ye 3.0 yenilmek normal bir skor mu ?Bunda sizin hiç bir payınız yok mu? Bunu mu eleştirmiyeceğiz ? Ama sen Trabzon halkı için şu sözleri sarf ediyorsan sana söylenecek hiç bir şey yoktur...SAYGILARIMLA..
SUNGURASLAN 13 yıl önce
sayın başkana tamamen katılıyorum. trabzon halkı sadece ama sadece eleştirmek için vardır. stada 30.000 kişi gelir. bu 30.000 kişinin 30.000 değişik fikri vardır takım hakkında. teknik direktör bunlardan sadece 1 tanesini yapar geriye kalan 29.999 kişi bunu eleştirir. ne türkiyede nede dünyada takımına bu kadar zarar veren bir taraftar olacağını sanmıyorum. sorsan takımın iyiliği için yapıyorlarmış. ya kardeşim teknik adamın işi gücü yok ta sizin fikirlerinize mi kalacak? urbain bremste, şenol güneşte bundan şikayetçiydi.

avni akerden fatih tekkeyi ağlatarak gönderdi bu taraftar. sonra adama kral dediler. bu taraftarla hakikaten zor...
efecee 13 yıl önce
Şuanda bile eleştiri yapıyorsun g.s 3 yok antep 3 bunlqara yenilmek normal mi diye soruyorsun, bu takım bunlara hiç yenilmedi dimi yani bugüne kadar bütün maçlarını kazandımı yani yada trabzonu geç rüya takımı kuran barcelona veya chelsea kimseye yenilmiyor mu? işte başkanında benimde kızdığım bu eleştirmeyi bilmiyoruz sabretmeyi bilmiyoruz bu takım daha yeni, birbirine alışacak eksik yerlere transfer yapacak ama bunların hepsi zamanla olacak. bu söylediklerimin olmamasının tek sebebide sabırsız taraftar olacak ondan korkuyorum...
hell 13 yıl önce
evet başkanım trabzondakilerin çoğu futbolu biliriz diye geçinirler fakat hiç bişe bilmezler onlara ver çekirdek yesinler ve ancak eleştiri yapsınlar stadaa bu ts taraftarının işi bu
Taşkent 13 yıl önce
Ersun beyefendi diyorki ben eleştirılecek adam diyılım durbakalım esun bey efendi sen yok ken biz top oynardık,ama sen bilemzssin nerden bileceksın bizim İDMANOCAĞINI biz Trabzonluyuz ve futbolu çok iyi biliriz herzaman da doğruyu söyleriz nerde olduğunu bil ve imalı konuşma sonuç alehine olur..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@