7m

Çapkınoğlu

Şener, Fatih Tekke'yi anlattı

Kötü sonuçlar nedeniyle değil, transfer her zaman masamızda zaten” dedi. Taraftarların Fatih Tekke'yi geri istemesi ile ilgili olarakda Şener, “Fatih şuanda gündemimizde değil. Almak istesek bile ekonomik şartları ağır olur. Ancak önümüzdeki günlerde şart

Spor 01.11.2008, 08:42
Şener, Fatih Tekke'yi anlattı
Kötü sonuçlar nedeniyle değil, transfer her zaman masamızda zaten” dedi. Taraftarların Fatih Tekke'yi geri istemesi ile ilgili olarakda Şener, “Fatih şuanda gündemimizde değil. Almak istesek bile ekonomik şartları ağır olur.

Ancak önümüzdeki günlerde şartlar değişirse, Fatih ile ilgili değerlendirme yapabiliriz” diye konuştu. Buarada yönetim, G.Saray'dan ayrılan Hakan Şükür ile ilgilenmediklerini açıkladı.

Yorumlar (26)
tweety 14 yıl önce
bugün oyanacak maça hiç ilgi yok bilet satışını öğremak için gittim ma göe gelir kalabalık yok gerçeken
FRANCO 14 yıl önce
Ne kadar ağır olursa olsun FATİH TEKKE'Yİ geri getirmemiz gerekir.FATİH TEKKE'Yİ şu anda geri getirmek takımın yararınadır, 3-4 sene öncesinin ruhunu FATİH'LE beraber yakalayabileceğimizi düşünüyorum, unutmayın FATİH TEKKE gerçek bir kaptan ve lider özellikleri olan bir oyuncudur,devre arasında onu geri getirmekle en doğru hamleyi yaparız, bundan kimsenin şüphesi olmasın.O zaman haydi TRABZONSPOR'LULAR desteklerinizi bekliyoruz, yeteri kadar kamuoyu oluşturursak, forumlarda, burada,FATİH TEKKE'NİN transferini ne kadar istediğimizi yinelersek, elbet bu isteklerimiz karşılığını bulacaktır.
krgzl 14 yıl önce
bu senede gecen seneler gibiyiz arkadaş yıllardır aynı rol aynı perde yazık oluyor içimdeki BORDO MAVİ aşkına yazık
azizseyfi 14 yıl önce
flaş gelişme olur vallahi

anıtınızı dikerler başkan...

takımı toparlar....

tarftar acığınızı da kapatır...

23 tarnsferin en süperi olurrr
Ribşoğlu 14 yıl önce
Oyanan maçlarda görülüyorki bu takımda Umut ve Gökhan'dan biri yedek olacak,Yattara,Iscaak,colman ve selçuk gol ata bilecek kişiler.Bunun için bizim forvetten ziyade orta sahaya ve Kanatlara önem vermemiz lazım.Gaziantep maçında Ceyhun Umut değişikliği bunu özetler,resmen lav olduk.Bun takım geçen senelerdeki takım ile kıyaslanmasın iş teknik Drektörde bence
yorguness 14 yıl önce
başkan sen yaparsın bu işi ya getır tekkeyı bu takımda şmp olursa varya o zaman senın anıtın yapılır trb.al tekkeyı be başkan hadi
caplants 14 yıl önce
sayın başkanım fatih tekke'nin gelmesini hocamız ve yönetimde istiyorsa bu transferi,biz taraftara düşen görevi en iyi şekilde yerine getireceğimizden şüpheniz olmasın gerekirse kampanya düzenleyip maddi desteklerimizi yaparız ama bildiğiniz gibi ilk önce bu transferi sizin istemeniz lazım başkanım,böyle bir transferde trabzonu şampiyonluk yarışında gerçekten çok havaya sokar ve rakiplerimizin bir adım önüne geçebiliriz.
nooga 14 yıl önce
illede paramız yok da alamıyoruz f.tekkeyi diyorsanız..biz taraftarlar hazırız o büyük kaptanımızı biz geri almasını biliriz..siz yöneticiler satar biz taraftarlar kendi imkanlarımızla geri alırız..959 ytl maaş la çalışan bir memurum..1 ay fatih tekke için çalışmaya hazırım ..eminim ki benim gibi tüm bordo maviye gönül verenlerde böyle bir kampanyaya koşarak gelirler..peki siz yöneticiler fatih tekkeyi almaya hazırmısınız..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@